2410
2553
عنوان

مامانای شیر ده لطفااا بیاید

142 بازدید | 21 پست

من 18روزه زایمان کردم شیر خودم بهش میدم میخام بدونم چ میوهای میتونم بخورم از موقعه زایمانم هیج میوه ی نخوردم کلا چی بخورم چی نخورم 

یه دختر دارم شاه نداره صورتی داره ماه نداره         

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

پرتقال ، توت فرنگی, اناناس و اینا ک اسیدی هستن نخور.  خیار و زرد الو و هندونه هم که سردی هستن نخور. من خودم بقیه چیزا رو میخورم

معنیه زندگی رو وقتی فهمیدم که وِستــا ی  نازم به دنیا اومد...و مـــادر شدم

خربزه گرمک زردآلو توت هندونه نخور هرچی میخای دیگه بخور ،غذاهام قورمه،قیمه،آش رشته،حبوبات،کوکوسبزی،تن ماهی،لوبیا پلو،حبوبات نخور بقیه چیزا را بخور،آبگوشتم و دلستر زیاد بخور شیرت زیاد میشه

آهان ..من والا همه چی میخوردم الا حبوبات لبنیات موز انگور فلفل ادویه های تند ... حبوبات ب خاطر نفه بچم لبنیات بخاطره آلرژیش و ادویه بخاطره معدش نسوزه موزم گرمی بود...انگورم نفاخ بود

در دنیا هیچچیز ارزشنگرانیندارد             وقتیرویایزیبایی مثل خدا ساکن قلبت باشد.     ❤💚💜❤💚💜❤💚
2714
میگن نفخ داره واسه نی نی بده 

بعضی میوه ها رو مثل کمپوت بپز راحت بخور.از دارو گیاهی 4زیره بگیر عالیه برای نفخ خودت و نوزاد.شیرتم میخوای کیفیتش بیشتر بشه تو غذات زیره سیاه بزن.اب هویچ هم خیلی خوبه برات

بعضی میوه ها رو مثل کمپوت بپز راحت بخور.از دارو گیاهی 4زیره بگیر عالیه برای نفخ خودت و نوزاد.شیرتم م ...

4 زیره شامل چیا هس؟

من عطاری رفتم نداشت گف چی هس

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

[QUOTE=64522178]میگن نفخ داره واسه نی نی بده [/QUOTEصبح

نه بابا بخور، میوه هایی مثل خیار که حساسه، رو قبل 40روزگیش بخور تا بعدها بچت بعد از خوردنشون یا خودت خوردنی اسهال نیفته (ببخشیدا) سیب بخور خوبه اما نه شب فقط صبح

دوست عزیزم اگر دوست داشتی یه صلوات برای نیت تو دلم بفرست!❤🙏                                                 💞اللهم عجل لولیک الفرج💞

وای من تا الان برعکس میخوردم ک😕😕😕

انگور و هندونه و الو هلو شلیل زیاد میخوردم

خربزه طالبی زرد الو اصلا نخوردم😑😑😑

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2706