1177
44
عنوان

مامانای شیر ده لطفااا بیاید

135 بازدید | 21 پست

من 18روزه زایمان کردم شیر خودم بهش میدم میخام بدونم چ میوهای میتونم بخورم از موقعه زایمانم هیج میوه ی نخوردم کلا چی بخورم چی نخورم 

فقط 9 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد یک سالگی دختر قشنگمه   😘👼

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156

پرتقال ، توت فرنگی, اناناس و اینا ک اسیدی هستن نخور.  خیار و زرد الو و هندونه هم که سردی هستن نخور. من خودم بقیه چیزا رو میخورم

معنیه زندگی رو وقتی فهمیدم که وِستــا ی  نازم به دنیا اومد...و مـــادر شدم

خربزه گرمک زردآلو توت هندونه نخور هرچی میخای دیگه بخور ،غذاهام قورمه،قیمه،آش رشته،حبوبات،کوکوسبزی،تن ماهی،لوبیا پلو،حبوبات نخور بقیه چیزا را بخور،آبگوشتم و دلستر زیاد بخور شیرت زیاد میشه

آهان ..من والا همه چی میخوردم الا حبوبات لبنیات موز انگور فلفل ادویه های تند ... حبوبات ب خاطر نفه بچم لبنیات بخاطره آلرژیش و ادویه بخاطره معدش نسوزه موزم گرمی بود...انگورم نفاخ بود

در دنیا هیچچیز ارزشنگرانیندارد             وقتیرویایزیبایی مثل خدا ساکن قلبت باشد.     ❤💚💜❤💚💜❤💚
میگن نفخ داره واسه نی نی بده 

بعضی میوه ها رو مثل کمپوت بپز راحت بخور.از دارو گیاهی 4زیره بگیر عالیه برای نفخ خودت و نوزاد.شیرتم میخوای کیفیتش بیشتر بشه تو غذات زیره سیاه بزن.اب هویچ هم خیلی خوبه برات

8
بعضی میوه ها رو مثل کمپوت بپز راحت بخور.از دارو گیاهی 4زیره بگیر عالیه برای نفخ خودت و نوزاد.شیرتم م ...

4 زیره شامل چیا هس؟

من عطاری رفتم نداشت گف چی هس

مامان یه گل دخملم    واسه حل مشکلاتم یه صلوات میفرسی؟ اللهم صل علی محمد وال محمد

[QUOTE=64522178]میگن نفخ داره واسه نی نی بده [/QUOTEصبح

نه بابا بخور، میوه هایی مثل خیار که حساسه، رو قبل 40روزگیش بخور تا بعدها بچت بعد از خوردنشون یا خودت خوردنی اسهال نیفته (ببخشیدا) سیب بخور خوبه اما نه شب فقط صبح

میخواهمت!که خواستنی تر از هرکسی.  

وای من تا الان برعکس میخوردم ک😕😕😕

انگور و هندونه و الو هلو شلیل زیاد میخوردم

خربزه طالبی زرد الو اصلا نخوردم😑😑😑

مامان یه گل دخملم    واسه حل مشکلاتم یه صلوات میفرسی؟ اللهم صل علی محمد وال محمد
1179
زیره سبز.زیره سیاه.بادیون.تخم شوید هم اسیاب شده دارن.هم میتونی هر کدوم بخری بیاری خونه خودت اسیاب ک ...

چه موقع بخورم؟

مرسی فدات بشم😍😙😙😙😙😻

چه موقع بخورم؟ مرسی فدات بشم😍😙😙😙😙😻

.خدانکنه عزیزم.  من بعد هر غذا میخورم مخصوصا مهمونی ها.یکم خوردنش سخته من یه نصف قاشق غذا خوری میخورم پشت بندشم یکم اب بخور چون پودرش میکنی ممکنه بپره تو گلوت اگه طعم نتونستی تحمل کنی یکم نبات بکوب باهاش قاطی کن.اما من به خوردنش عادت کردم نبات نمیریزم.خاصیتش خیلی زیاده مخصوصا کسایی که رفلاکس معده دارن یا سر دلشون میسوزه فوق العاده

.خدانکنه عزیزم.   من بعد هر غذا میخورم مخصوصا مهمونی ها.یکم خوردنش سخته من یه نصف قاشق غذا خور ...

من با زنیان و رازیانه و نبات  اینجوری درست کردم

بنظرم این ک گفتی بهتره

مرسی گلم😻😻😻❤❤❤

1182