2726

سلام

من هفته ۸ نی نی مو از دست دادم و هفته ۱۱ تو سونو متوجه شدم. دکتر بهم قرص میزوپروستول داد. که هر ۶ ساعت بذارم واژنم. از دیروز شروع کردم. ولی هنوز هیییچ خبری از خونریزی نیست. هرچی هم بالا پایین میپرم و شربت زعفران میخورم انگار نه انگار. من یک ماه هم شیاف میذاشم. یعنی ممکنه بخاطر شیاف باشه؟ کی تجربه مث من داشته؟ تو رو خدا بگید چکار کنم دیگه؟؟

🌷توکلتُ علی الله🌷

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من همينجا شنيدم يكي از دوستان گفت پوست پيازو جوشونده خورده تا ده روز كامل دفع شده

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.
2728

کی شیافتت رو قطع کردی بله ممکنه مال شیافت باشه

من بعد بیست و چهار ساعت از قطع شیافت به خونریزی افتادم

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    

شیاف میبنده کاملا 

منم هفته ی ۸ جنینم قلبش ایستاد هفته ۱۱ فهمیدم 

قرصم نداد بهم دکتر گفت فقط گیاهی بنداز 

روزی ۵ ۶فنجون زعفران و اویشن و... میخورم و میدوییدم

ولی قرص قویتره زودتر باید عمل کنه🤔

از ته دلم میخوام خدا به همه ی چشم انتظارا معجزشو نشون بده🙏
من بلد نیستم این چیزا رو اما مگه کورتاژ نمیکنن

در مرحله اخر میکنن از قرص و شیاف اول استفاده میشه اگر نشد گورتاژ میکنن

آنچه خواهی از او خواه و آنچه طلبی از او طلب، به نظری صد هزار حاجاتت روا نمايد و به التفاتی صد هزار درد بی درمان دوا کند و به انعطافی زخم‌ها را مَرهم نهد و به نگاهی دل‌ها را از قيد غم برهاند، آنچه کند او کند ما چه توانيم کرد، يَفعل ما يَشاء و يَحکُمُ ما يُريد است، پس سَرِ تسليم نـِه و توکّل بر رَبِّ رحيم بـه .    

عزیزم شیاف جای بچه رو سفت میکنه

خواهر من تو سه ماه قلب بچش از کار افتاد ولی دکترش تهران بود گفته بود به هیچ وجه بیمارستان نرو و کورتاژ نکن و یه امپولی داد که اونو زد جنین اومد

2706