2726
عنوان

مرد همسایه

747 بازدید | 10 پست

سلام      امشب سر شب مث اکثر روزا و شبای قبل پنجره اتاق خونمون کامل باز بود.ما طبقه اخر هستیم.داشتم از راهرو روشن رد میشدم یک نگاه کاملا اتفاقی سمت پنجره کردم  دیدم یک مرد از پشت بوم مجتمع روبرو طوری ک خودش کمی پنهان کنه ایستاده داره دید میزنه   اصلا فکرش نمیکردم   شب  مرد روی پشت بوم چون شب پشت بوم رفتن ممنوعه   تنها هم بودم  ترسیدم حالم بد شد      چ نظری دارید در مورد این جور افراد؟

من خودم را دوست دارم     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من خالم یه همسایه روبرویی داشت،مرده منتظر بود خالم رفت بالکن اینم نیومد بیرون همچین نگاه می کرد انگار داره فینال جام جهانی میبینه،خالم اخرش دیگه نرفت بیرون

غمگین نباش... حال جهان خوب میشود :) 🌿

تو خونه هم اسایش نداریم از دست ادم مریض     یعنی مرد میخ کوب بودا  نگرانم  ک چن باره دیگه دید زده و وضعیت پوشش من چطور بوده اون موقع    چون بیرون تاریک بود چهره اش خوب ندیدم 

من خودم را دوست دارم     
کدوم کشوری که شب پشت بوم رفتن ممنوعه؟

مگه ربط ب کشور خاصی داره    اطراف ما مجتمع زیاده  بعضی جاها و مجتمع ها قانون گذاشتن ک شب نباید پشت بوم مجتمع رفت  

من خودم را دوست دارم