2733
2739

بغیر ناخن و اپیلاسیون و شینیون😁 رنگم سخته 

من نظرم رو میکاپ و گریم و مراقبت پوست و موئه ...یعنی پاکسازی پوست  و ویتامینه و کراتینه مو و ازاینچیزا 

بهتره کدومارو یاد بگیرم

همش

از خانوما اونم تو کار آرایشگری کلی پول میتونی به دست بیاررری😅😈😈😈😈

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مراقبت پوست منم میدوسم

هرکدومش که بیشتر دوس داری

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎
2731
2738
مراقبت پوست درامد داره؟؟؟

کدوم شهری؟

تموم اینا بستگی به جایی که میخوایی کار کنی هم داره شاید تو یه منطقه یا شهری کسی زیاد به این چیزا توجه نکنه

بله دختر عموی من کارای پوستی انجام میده وخوبه واسش

ناخن برای ادم گردن نمیذاره درحالی ک بنظرم لزنظر طراحیش شاید بتونم ... میشه فقط طراحی یادبگیره ادم🤔

کلا ارایشگری درکنار درامدعالی خیلی زحمت داره .. این ارایشگری هم ک من میرم پیشش چون همیشه سرش شلوغه ومشتری داره ، یامچ درده ،یا کف پاشو بسته .. 

چرا امضات کم رنگه  
2706