2726

سلام، خواهشا توهین نکنین.. این ملاک ازدواج نیست فعلا بحثم سر شغلشه

طرف دو ماه و نیمه کافی شاپ زده... گفته من با همه بواسطه شغلم در ارتباطم مخصوصا دختر... اما به خودم اطمینان دارم . « البته به پسر داییم گفته در خواست آشنایی با من داره. هنوز با خودش صحبت نکردم یا اجازه ندادم مرددم» 

خب نظرتون چیه برای ازدواج.. یه توضیحی بدین منطقی

جزو شغل هاي خطرناكه😐😂

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

رد تمام.این نظرمنه البته

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

اگر ميدوني اذيت نميشي و حس بدي بهت دست نميده قبول كن اينو در نظر داشته باش كه درصد خيانتش بالاتره و انكارش راحت تر چون تو ميدونستي حالا واسه شغلشه

بعدم ممكنه اصلا اونم خطا نكنه اون كسايي كه باهاش در ارتباطن بخوان كاري كنن و به بهونه هاي مختلف بهش زنگ بزنن

اینی که از اول اینو گفته دیگه آخرش معلومه!احتمالا هر گندی هم که بالا بیاره میچسبونه به کافه و‌ هر اعتراضی م بکنی میگه من که از اول گفتم!

والا همه ی کافه هایی کخ تا حالا دیدم گارسون و خدمه ش مرد یودن😐

2706