2726

توهینای ناجور میکنه واقعا اون لحظه یه جور شوکه میشم که قلبم میخواد کپ کنه وایسته البته خیلی تفاوت فرهنگی داریم که به چشم من اومده ولی اون فک نکنم.مثلا کلا خونشون همیشه داد و بیداد و بی ادبیه یعنی حرف خوب و بدشون بزرگ و کوچک با حرفای اعضای بدنه بعد ما تو اوج دعواهامون ممیگیم خفه شو اشغال. برا همین این دفعه که فحش داد من واقعا شکستم دو دفعه قبل هم اورد دم خونه گفت گمشو پایین وای خدایا خیلی توهین امیزه کاراش ما پنج سال نامزد بودیم عین یه پدر عین مادر هوامو داشت و من برعکس بچه بازی داشتم ولی الان انقد توهین میکنه بهم هنگ میکنم بخدا.خیلیم دوسش دارم حالت عادی خیلی خوبیم باهم نمیدونم دیگه چیکار کنم قهر کردم، حرف زدم منطقی و احساسی و... این هفته نمیدونم دیگه چه کنم فعلا که دو روزه جوابشو نمیدم نمیخوام جدا شم میخوام بشه عین قبل نمیخوام تکرار شه چه جوری از سرش بندازم؟

لطفا درخواست دوستی ندید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

آخر هفته ها بخاطر ی چیز دیگه میفته التماس لابد

👈زمان زیادی گذشت که... فهمیدم بى تفاوتى بزرگ ترین انتقامه... دلخوری و ناراحتى از میزان اهمیته...! هرکی زبونش نرمه دلش گرم نیست... هرکی اخلاقش تنده، جنسش سخت نیست... و جنگ کردن با خیلیا اشتباهه محضه!

یه چیز دیگه ام اینکه من مادر پدرم خیلی ساده و مظلوم و بی اعتماد بنفسن تو خواستگاریا و بله برون و... همیشه خودم مجبور بودم با بزرگترای پسر حرف بزنم همه کارای بانکی و اداره ای و همه چی به عهده منه خیلی تنهام بچه ها فامیل و اشنام ندارم ولی نذاشتم اون این ضعف و بفهمه همیشه گفتم مامان بابا اروم و مهربونن و همه چیو به خودم میسپارن و.... تو شدیدترین دعواها حتی

لطفا درخواست دوستی ندید
آخر هفته ها بخاطر ی چیز دیگه میفته التماس لابد

خودمم به همین فک میکنم له میشم یه بارم بهش گفتم سری قبل گفتم چیه باز اخر هفته شد.وای دیوونه نشد؟؟؟ خیلی بهش بر خورد

لطفا درخواست دوستی ندید

سلام اگه پنج سال نامزدی نبود  پیشنهاد میدادم  جدا بشی چون من خیلی اذیتم از اختلاف فرهنگی

البته میگی گاهی اینطوره پس میتونی با سیاست و صبوری  درستش کنی  اینطور آدما تقصیر خودشون نیست

خدای مهربونم  به تو قرصه دلم                                             لطفا تاپیک کتاب من رو تگ کنین متشکرم 🌱🌸
2706