2737
2734
عنوان

عفوووووونت بد

158 بازدید | 18 پست

خانوما سلام

ببخشید دو ماهه که قبل پریود یه مدل خارس خیلی بد میگیرم ماه قبلی دیگه خیلی حالم بده خارش و سوزش فراوان تا رفتم دکتر و دارو داد خوب شدم البته توی آب و سرکه هم نشستم ولی خیلی زجر کشیدم آخراش مثل تکه های درشت زرد و سبز میومد.دوباره این ماه قبل پریودم خارش شدید دارم.انگار دارم پریود هم میشم.میگین چیکار کنم خیلی خستم از عفونت دیگه زشته.داروهایی که مصرف کردم هم فلوکونازول و پماد لکورکس و قرص لوراتادین.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وااایی من چند هفته پیش اینجوری شدم اول رفتم یه دکتر یه پماد واژینال و قرص داد که خوب نشدم دوباره رفتم یه دکتر دیگه یه قرص واژینال داد ۷ روز مصرف کردم خوب شدم!خیلیم خارش داشتم

شاید رحم ات سرد شده

یعنی مصرف سردیجاتت بیشتر 

من طب سنتی رفتم گفت مصرف سریجات رو به شدت کم کن

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎
2738

ژل بهداشتی بانوان هیدرودرم رو هم هر روز استفاده کن

بعد نزدیکی هم خودتو با این ژل تمیز کن

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎
من اصلا سابقه عفونتو اینا نداشتم هفته قبل سه چهار روز درگیر خارش و سوزش شدیدی بودم از عسل استفاده کر ...

به خدا منم.شش ساله عروسی کردم اصلا سابقه نداشت اینجوری بشم.عسل رو چجوری استفاده کردی من که الان هم خارش دارم هم دارم پریود میشم .ترشحات قهوه ای دارم

به خدا منم.شش ساله عروسی کردم اصلا سابقه نداشت اینجوری بشم.عسل رو چجوری استفاده کردی من که الان هم خ ...

تو پریودی نمیتونی استفاده کنی عزیزم

من از روش واژینال عسل استفاده کردم

عسلو با اپلیکاتور تزریق میکردم

اما سه روزه خوب شدم

2706