2733
2734

دوستان سلام

من کم کاری تیروئید دارم هر روز ناشتا یه قرص باید بخورم

یه سوال داشتم

دکتر گفته نیم ساعت قبل صبحانه مصرف کنم

من صبح که ساعت ۶ قرص رو می خورم یه ربع بعدش طبق عادت چند ساله داخل شربت عسل و لیموترش می خورم. 

به نظرتون این نوشیدنی جز غذا حساب میشه 

یا منظور مصرف نان و ... است؟

سخت است وقتی از شدت بغض گلو درد بگیری و همه بگویند لباس گرم بپوش!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لابد باید غذا باشه،حالا دولقمه بخور. نیم ساعتم بعدش باشه نه یه ربع

مراقب کسانی که سفره دلتان را برایش باز میکنید باشید.فقط آدمهای کمی هستند که واقعأ برایشان مهم است.بقیه فقط میخواهند سوژه ای برای سخن چینی داشته باشند.
2731
بهتره تایکی دوساعت بعدش چیزی نخوری  لبنیاتم نخورتداخل داده  من هرروز۸میخورم ولی تا۱۱چیزی ...

عزیزم اینجوری که بچه اذیت میشه نهایت نیم ساعت چیزی نخور کل شب که معده خالی بوده صبحم که اینطور بچه اذیت میشه !ببخشیدا که گفتم

عزیزم اینجوری که بچه اذیت میشه نهایت نیم ساعت چیزی نخور کل شب که معده خالی بوده صبحم که اینطور بچه ا ...

دهنم وانمیشه اخه من ازاونورتا۱شب میخورم اراینورتا۱۱میخوابم اصلاگشنم نمیشه 

وخدایی که بشدت کافیست
2738
دهنم وانمیشه اخه من ازاونورتا۱شب میخورم اراینورتا۱۱میخوابم اصلاگشنم نمیشه

جوری که گفتی فکر کردم به خاطر قرصه 3 ساعت چیزی نمیخوری ولی در کل ساعت 11 خیلی دیره که بازم پاشی چیزی بخوری 

جوری که گفتی فکر کردم به خاطر قرصه 3 ساعت چیزی نمیخوری ولی در کل ساعت 11 خیلی دیره که بازم پاشی چیزی ...

بخاطرقرصمم هست 

من تجربه دارم اون بچمم همینجویودوزنشم خوبه خخخخ کلارودتراز۱۱اصلاگشنم نمیشه 

وخدایی که بشدت کافیست
والا منم اشتها ندارم از همه چی بدم میاد ولی باید خورد 

اونوک همه هستن تا۱۴هفته خوب میشی من تا۱۴هفته ببخشیدعین جناره بگوشه بودم 

ولی الان نه همه چی میخورم منتاهاخوب عادتمه زووتدازاون ساعت نمیتونم حالم یجوری میشه چه باردارم چه اونموفع ک نبودم 

وخدایی که بشدت کافیست