2733
2734

پسرم چند وقته خیلی اذیتم میکنه. عصبیم میکنه. دقیقا کارهای خطرناکی که نباید انجام بده رو انجام میده. میدونه کارش اشتباست. ولی انجام میده حتی گاهی وقتا عصبانی شدم زدم پشت دستش ولی میخنده. البته خنده هاش یه جوریه. خنده ی معمولی نیست. انگار متوجه نمیشه دارم تنبیه میکنم. خودمم فورا بعد ازینکه میزنم پشت دستش قلبم فشرده میشه. پشیمون میشم فورا بغلش میکنم. یه روزایی به خودم میگم بهش کاری ندارم هر چقدر میخواد بریزه و بپاشه. خودم اینجوری ارومترم. ولی باز آخرش کم میارم. روی مبل و فرش ماست و شکلات و ....

الان به نظر میاد توی سن کنجکاویش هم هست. تمام کابینتهام و دراور رو میریزه بیرون...

اینم بگم یه پسر سه ماهه هم دارم که وقتایی کهمیخوام شیرش بدم میاد میزنتش.

کلا حس میکنم پسرم دوستم نداره و نه تنها دوستم نداره که یه جورای نسبت به من حساس هم شده. تا میرم سمتش عصبی میشه. هر چقدر باهاش مهربونی میکنم بدتر بزخورد میکنه. در ضمن هنوز کامل به حرف نیومده پسرم. میشه تجربیات خودتون رو بگید لطفا

نمیدونم چه برخوردی بکنم. ایا دعواش کنیم. مثلا بطری آب رو عمدا میاد روی میز غذا میریزه یا بشقابش رو عمدا چپه میکنه. باید چه هکس العملی نشون بدم؟ 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

سن لجبازی بچه هاست این سن !!!

حس حسادت ش رو هم باید در نظر گرفت ...

بچه ها مفهوم تنبیه رو متوجه نمیشن

ولی 

کم محلی و بی اعتنایی رو نسبت ب رفتارهاشون درک می کنن

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ولش کن گناه داره منم قبلا چند بار سره بچه 11 ماهم داد زدم.اما دیگه نمیزنم چون هیچکسو ب غیر من نداره اگ من بزنم و داد بزنم عقده ای میشه چون اینو درک کردم دادمیزنم سرش میترسه از من نمیخوام بترسه برا همین روشم روعوض کردم هر کار دلش میخواد رو میذارم بکنه ازطرفی با خنده اون کاراشتباه رو ازش میگیرم ...نمیخوام بچم عقده ای و ترسو و گوشه گیرشه 

در دنیا هیچچیز ارزشنگرانیندارد             وقتیرویایزیبایی مثل خدا ساکن قلبت باشد.     ❤💚💜❤💚💜❤💚
2738

ساعت خوابش چطوره؟خوب میخوابه؟میتونه بدون تحرک ۲۰ دقیقه بشینه؟

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

مطمئنی بیش فعال نیست؟چون دیگه باید متوجه تنبیه بشه و حرفم بتونه بزنه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

با اینکه تجربه مادر بودن رو ندارم 

ولی متوجه شدم که پسرتون به برادر کوچیکش حسادت میکنه 

و کار های میکنه مثل اب ریختن کثیف کاری واینا 

فقط وفقط واسه جلب توجه شما 

چون کمبود محبت داره

بنظرم زیاد جلو پسر دوساله ات قربون صدقه پسر سه ماهت نرو و زیاد محبت نکن 

فعلا پسر اولت تو سن حساسیه و از شوهرت کمک بگیر 

سعی کن یه تفریحات جدیدی واسه پسر ۲ ساله ات ایجاد کنی

و الکی الکی تنبیهش نکن و باهاش دوست شو 

پسر نازنینم ، همین که تو را دارم ،بهترین هدیه ی دنیا را دارم ، دیگر بین ستاره ها به دنبال درخشان ترین ستاره نیستم ، در میان گلها به دنبال زیباترین گل نیستم ، تو کهکشانی هستی از پر نور ترین ستاره ها ،ممنونم که به دنیا من آمدی و زندگی را برایم زیباتر از همیشه کردی💖💖💖💖
فکر کنم حسادت میکنه وگرنه پسر من این سنی هست همچین کارایی نمیکنه به نظرم نیاز به توجه داره برای جلب ...

نه فکر کنم از حسادت باشه به طور صد درصر پسر منم دو سال و سه ماهشه دقیق همینکارارو میکنه بچه دیگه ندارم شاغلم نیستم کل توجه ت محبتم هم سمت اونه 

عزيزم دنبال توجهته كه اينجوري ميكنه، خصوصا كه داداش كوچولو داره

تو موقع هاي عادي بغلش كن بوسش كن باهاش بازي كن حرف بزن خيلي تشويقش كن

وقتايي كه خرابكاري ميكنه مطلقا بهش توجه و بد رفتاري نكن، اصلا نبينش اون موقع ها

2706