2737
2734
عنوان

خداییش چی میگه این؟؟؟

648 بازدید | 62 پست

https://www.instagram.com/p/BlX5DJBB6uR/

گفته بودی که چرا محو تماشای منی؟.... آنقدر محو که یکدم مژه بر هم نزنی؟ مژه بر هم نزنم تا که زچشمم نرود...... ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی..❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا منم‌نفهمیدم 

یعنی رسما رد داده. 

گفته بودی که چرا محو تماشای منی؟.... آنقدر محو که یکدم مژه بر هم نزنی؟ مژه بر هم نزنم تا که زچشمم نرود...... ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی..❤️
2728
خودش تو دور همی گفت هجده بار عاشق شدم حالا اینستا واسه جذب فالور پیاز داغش و زیاد میکنه 

آخه میگه تبلیغ همجنس گرایی میکنه😐😐 

خیلی برنامه ی کثیفیه😐😐 

چه نکبت قیافه ش به قیافه خودش میخوره اینکاره باشه

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

چرت میگه بابا 

تو برنامش به شوخی همیشه میگفت ۱۸بار عاشق شدم اینام شایعه کردن لایک بخورن

💞💫خدایاتو کافی هستی برایم،مشکلاتم را به تو می سپارم و دلم قرص می شود.بودنت را از من نگیر مهربان من!💫💞
2738

همه رو مثل خودشون میبینن کلا در روابطه جنسی خلاصه شدن مفهوم علاقه و عشق نمیفهمن عشق یعنی حتما بری طرف فلان کنی یا مثلا اگر از کسی که خوشتیپ خوشش بیاد هم جنس گراست امسال این مردک الت ها تناسلی متحرک و ناطقن

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

وا چه حرفا چه چيزا 

اي اميد نااميدا حسييييين😢.                                           تو رژيمم🥰وزن فعلي ٧٣/٤😫هدف اوليه٧٠😣هدف دوم٦٧🙁هدف سوم٦٤😕هدف چهارم ٦١🙂هدف پنجم٥٨☺️هدف ششم٥٥😊انشاالله تا ابان ماه بهش ميرسمممممم🥰🥰🥰😍 
چه نکبت قیافه ش به قیافه خودش میخوره اینکاره باشه

دقیقا.کافر همه را به کیش خود پندارد

2706