2733
2734
عنوان

خانمای مطلقه یا در شرف طلاق لطفأ

437 بازدید | 37 پست

سلام دوستان.آیا شرایط بعد از طلاق سخت میشه؟ یعنی سخت از زندگی با شوهرتون؟اگه زندگی براتون خیلی سخت شده باشه یعنی بریده باشید و آبروتون رفته باشه یعنی خیانت پشت خیانت چی؟؟ بازم میمونید و ادامه میدید یا تمام میکنید؟ با وجود بچه چطور؟؟

مراقب کسانی که سفره دلتان را برایش باز میکنید باشید.فقط آدمهای کمی هستند که واقعأ برایشان مهم است.بقیه فقط میخواهند سوژه ای برای سخن چینی داشته باشند.

دقیقا شرایط منه ، الان مهربه ام رو گذاشتم اجرا بعد ۶ ماه ، تازه شوهرم یادس افتاده میگه میخواسام بیام زندگیمون رو درست کنم 

من خوشبخت میشم چون به قدرت خدا اعتماد دارم😍😍😉😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر بچه کوچیک که تک سرپرست میشه سخته برام.برای آینده ش نگرانم اما خودم دیگه توان ندارم 14 ساله

مراقب کسانی که سفره دلتان را برایش باز میکنید باشید.فقط آدمهای کمی هستند که واقعأ برایشان مهم است.بقیه فقط میخواهند سوژه ای برای سخن چینی داشته باشند.
2731

طلاق یه راهه برای اینکه نسوزیمو و نسازیمو یه عمر سر بچه منت نگذاریم که بخاطر تو این زندگی عذاب آور و تحمل کردم، البته من طلاق نگرفتم فقط نظرمو میگم، قطعا بچه با جدایی پدر و مادر آسیب میبینه، من خودم اگر تو شرایطی که شما میگید بودم و همسرم پسرمو بهم میداد ازش جدا مبشدم، اگر هم نمیداد تا زمانیکه بچم بزرگ شه و بتونه واسه ایندش تصمیم بگیره شرایط تحمل میکنم، چون به هیچ وجه راضی به آسیب دیدن و جدا شدن از فرزندم نمیشم

بنظرمن هرچی باشه بهترازتحمل این شرایطیه که گفتین

فقط بچه بچه ، من هنوزم با این شرایط وقتی بغض بچه ام رو که بیرون بچه ای رو با پدرش میبینه رو میبینم حاضرم بمیرم ولی بچه ام اینجوری بغض نکنه

2738
دقیقا شرایط منه ، الان مهربه ام رو گذاشتم اجرا بعد ۶ ماه ، تازه شوهرم یادس افتاده میگه میخواسام بیام ...

بن بست تو از رفقای قدیمی هستی تو تاپیک بنی نمیدونم کتی. گفته بودی شرایطت رو. شما چیکار میخوای بکنی؟ انگار یادمه گفتی شرایط طلاق نداری

بن بست تو از رفقای قدیمی هستی تو تاپیک بنی نمیدونم کتی. گفته بودی شرایطت رو. شما چیکار میخوای بکنی؟ ...

وای اره یادم اومد گفتم اسمت اشناست ، اره نداشتم و خانواده ام نمیزاشتن ،بعد اینکه دو ماه ول کرد رفت و خیانتش رو شد خانواده ام تا ۸۰ درصد راضین به طلاق خودمم سرکار میرم درسته کمه ولی لااقل دستم جلو کسی نیست ،الان فقط غصه ام بچه امه که خیلی به باباش وابسته است ، و تازگیا هم شوهرم تهدید کرده بعد ۷ یال میگیردش ازم

فكر نميكنم سخت تر از زندگي با يه آدم بي لياقت باشه شوهر من قدر خوبياي منو ندونست خيلي اذيتم كرد، خ ...

حیف که قدر خوبی و پاکی منو نمیدونه، فقط دنبال هرزه هاست.میگم بهش میگردی مثل خودت پیدا میکنی تو لیاقت منو نداری

بن بست تو از رفقای قدیمی هستی تو تاپیک بنی نمیدونم کتی. گفته بودی شرایطت رو. شما چیکار میخوای بکنی؟ ...

مهریه و نفقه بچه ام رو گذاشتم اجرا ماه دیگه دادگاه مهریه دارم ،دروغ چرا دلم میخواد ادم بشه برگرده ولی عقلم میگه ادم بشو نیست ،فعلا گذاشتم بعد دادکاه مهریه تصمیم نهایی طلاقم رو بگیرم

2706