2703
2553
عنوان

بی بی چک مثبت بعد از دوساعت

| مشاهده متن کامل بحث + 2892 بازدید | 39 پست
واسه من شب منفی بودم صب دیدم مثبت شده الان دخترم رو پامه داره میخوابه 😊

وای توروخدا کاش منم همینطور باشه.خدا دخترتو برات حفظ کنه

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزممم انشالله نی نی توسالم بدنیابیاری.علایم تنبلی تخمدان فقط پریودنشدنه؟

نه پریود میشدم اما مو زائد داشتم و تخمکام ریز بودن ماهی که شدم تا 17سیکل فقط پنج میل بودن.هم دکترم هم دکتر سونو گفت احتمال بارداری این ماه نی

💋👨‍👩‍👦‍👦💋امیرعلی 👦.امیرحسین 👶👬
2456
ای جانم.یعنی همون بی بی چکی که شب زدین ،فردا صبح + شد؟؟؟

بله همون عزیزم شب منفی بود تا نیم ساعت بعدشم منفی بود  انداختم تو سطل صب ک خواستم دستمال بندازم تو سطل دیدم دو خط شده بود 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
تخمک گذاری ندارین؟یعنی تنبلی تخمدان؟

بله اما خب خداروشکر شکر اوضام خیلی بهتر شده کیست ندارم رحمم تمیزه ماه قبل سایز تخمکم۱۹.۷ بود اما خب خدا نخواست باردار بشم 

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن
2714
وای توروخدا کاش منم همینطور باشه.خدا دخترتو برات حفظ کنه

مرسی انشالله خدا ب شما هم نی نی سالم ببخشه 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
وااگه تخمک گذاری نمیشدپس چجورپریودمیشدی؟منظم بود؟موزائد؟؟؟؟

اصلا تخمک گذاری ربطی به پریود شدن نداره .پریود میشیم اما همراه درد و خونریزی زیاد ویا نامنظم بودن سیکل پریود و موی زائد ایناعلائمشه

بی بی چک بعد از 5 دقیقه واقعا قابل اعتماد و دلخوشی نیست

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
مرسی انشالله خدا ب شما هم نی نی سالم ببخشه 

انشالله ممنون.همه منتظرارو خدا بهشون لطف کنه 

ایشالاماه بعدمیشی عزیزم

ایشالله خدا هرچی بخواد همون میشه ماکه خیلی چشم انتظاریم 

2706