2733
2734
عنوان

بی بی چک مثبت بعد از دوساعت

2926 بازدید | 39 پست

چهارتا بی بی چک لاوین رز زدم البته توی چند روز متوالی اما بعداز مثلا نیم ساعت یا مثلا یکیش بعد از دو ساعت مثبت شد ، البته روز تخمک‌گذاریم رفتم سونو واژینال بعد از اون سه روز لکه بینی داشتم دکترم بهم گفت این ماه تخمک‌گذاری نداشتی اما نگران شدم که دکتر یه موقع اشتباه میکنه و بی بی زدم که اینطور شد به نظرتون بیخودی مثبت شدن و بی بی ها معتبر نیستن

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثبت واقعی تا تو سرویس هستی میاد جلو چشمت عزیزم

منم خیلی کاذب داشتم

اینم بگم از رحمت خدا ناامید نشو

منم ماهی شدم که اصلا تخمک گذاری نداشتم

💋👨‍👩‍👦‍👦💋امیرعلی 👦.امیرحسین 👶👬
2731

اع ینی مطمئن باشم .میخوام با یه مارک دیگه تست بزنم ببینم چی میشه 

خدایا فقط امیدم به خودته و محتاج نگاهتم میدونم که صدامو میشنوی هواموداشته باش کمکم کن🌼🌼🌼🌼 خودت سوپرایزم کردی خودت هم نگه دارش باش به حق بنده های خوبت هیچکسیو ناامید نکن

واسه من شب منفی بودم صب دیدم مثبت شده الان دخترم رو پامه داره میخوابه 😊

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
2738
شب ادرار رقیقه گاهی منفی کاذب داره

کلا اینکه میگن اگه بلافاصله دو خط نشه منفیه درست نیست من خیلیارو دیدم ک اول بی بی چکشون منفی بوده یکی دو ساعت بعد مثبت شده و واقعا هم باردار بودن 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
مثبت واقعی تا تو سرویس هستی میاد جلو چشمت عزیزم منم خیلی کاذب داشتم اینم بگم از رحمت خدا ناامید نش ...

واقعا دکترم بهم گفت تخمک‌گذاری نداری این ماه اما من همه علائم تخمک گذاری و داشتم والبته قبلا سقط داشتم و سه ماهه بود و حتی پریود شدم و به خاطر همین اصلا متوجه بارداری نشدم وموقعی فهمیدم که دیگه فایده نداشت و کورتاژ کردم

کلا اینکه میگن اگه بلافاصله دو خط نشه منفیه درست نیست من خیلیارو دیدم ک اول بی بی چکشون منفی بوده یک ...

اخه این که میگین برای من بارها پیش اومده و کاذب بوده هر چی واقعی بوده زیر پنج دقیقه افتاده

💋👨‍👩‍👦‍👦💋امیرعلی 👦.امیرحسین 👶👬
2706