2733
2734

سلام دوستای گلم یه سوالی دارم 

تو دوران حاملگی کرمی چیزی میشناسید برای شکم که از ترک خوردن پوست جلوگیری کنه کسی میشناسه چیز خوبی ممنون میشم معرفی کنه

عزیزم نود درصد ژنتیک هست و کرم و روغن تاثیر کمی داری

حتما کلی وسایل از فرزند دلبندتون دارید که دیگه براتون کارایی نداره و فضایی از خونتون رو در برگرفته،براحتی میتونید اونهارو با ما به فروش برسونید..کافیه مارو در اینستاگرام دنبال کنید..nini__lazem@  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ارثی هس بنظرم

شنیدم کرم پسته

روغن بادام

روغن زیتون 

خوبه ولی امتحان نکردم

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

من ماستلا زدم ترک خوردم

روغن آرگان زدم ترک خوردم

روغن نارگیل زدم ترک خوردم

یکی از خانوما تو سایت میگفت دوستش تو لندن از دکترش پرسیده چی بزنه ترک نخوره دکترش گفته هیچی اثر نداره بعضی پوستا ترک میخورن بعضیا نه

خیلی مهربونی❤ازت ممنونم❤
2738

کرمو نمیدونم 

من روغن شتر مرغ اصل زدم خیلی کم ترک خورد و اصلا معلوم نمیشه

زیر شکم بیشتر ترک میخوره

روغن زیتونم خوبه

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏

فقط به پوستت بستگی داره و بس. دختر دایی من زیر نظر دکتر پای پوست خوب بود چون خودشم پرستاره و انواع کرمهای ضد ترک عالی مصرف میکرد آخرشم ترک رو ترک بعدا دکتر پوست گفت بچه دومم بیار و بعد بیا لیزر کن یا شکمتو کوچیک کن.  

من اصلا ترک نداره شکمم. چون خودم اصلا وزن اضافه نکردم. چون تا پشت در اتاق عمل بالا می آوردم. بچمم 23 ...

خب عزیزم شانس داشتی چون بالاخره شکمت که بزرگ شده؟ منم ورزشکار بودم و اصلا تا ماه 7 هیچی اضافه نکردم و بعدشم 7 کیلو که خب 3400 بچه بود و مخلفات اما ترک داره. اما جاریم اضافه وزن وحشتناک و قند بارداری هم داشت اما چون پوستش خوبه نه ترکی نه هیچی

2706