2733
2734
عنوان

افسوس😭😭😭

152 بازدید | 6 پست

یکماه از عروسیمون گذشته بود که دیدم پریود نشدم گفتم حتما استرس عروسی داشتم اینجور شده وبهم ریخته ولی دیدم یک هفته شد وپریود نشدم؛به آقای همسر گفتم برام بی بی چک بخر صبح زود رفت بی بی چک خرید وامد‌ بی بی چک رو زدم ومثبت شد و باورم نمیشد و انتظار نداشتم اصلااااا چون بچه نمیخواستم و منم با خودم گفت شکر خدا هدیه خداست ناشکری نمیکنم ...تااینکه رفتم دکتر وبرام ازمایش نوشت وسونو گفت دوهفته دیگه برو سونو و ازمایش چندروز قبل رفتن به سونو دیدم لکه بینی دارم رفتم دکتر وگفت اشکالی نداره ن شیاف ون چیزی رفتم سونو گفت ساک تشکیل شده و۵هفته ای وجنین فعلا مشخص نیست گذشت ومن باز رفتم دکتر و گفت استراحت مطلق منم رفتم خونه مادرم برای استراحت تا ۲هفته همون شب لعنتی بود که یه درد شدید گرفتم ولخته ازم دفع شد که مادرم گفت بچه سقط شد  ومن اینقدر درد داشتم با مشت میزدم تو دیوار از ساعت ۱درد کشیدم تا اذان صبح بود که دردم کمتر شد...وخوابم برد شوهرم بیچاره امم خبر نداشت ک من سقط کردم صبح زنگ زد و مادرم بهش گفت..رفتم سونو گفت هیچ بقایای ازحاملگی نیست و کامل سقط شده. وباز رفتم دکتر که گفت ۳تا ۶ماه استراحت بعد اگه خواستی باردار شو...بلاخره ۶ماه شد و جواب ازمایشات اومد وگفت هیچ مشکلی نداری چون ازمایشات ایمنی و مربوط به سقط انجام دادم وما تصمیم گرفتیم که بچه دار بشیم ماه اول که بی نتیجه ماه دوم باردار شدم و منم باز خوشحال ولی این خوشحالی ۲ماه بیشتر نبود وباز خونریزی کردم رفتم سونو گفت قلب تشکیل شده اما ساک جنین کوچیک منو بگو باز داغون شدم و اینبار شیاف و امپول هم بی فایده بود وباز دوباره جنینمو‌ از دست دادم و غمی که تو سینه ام هست ...والان ۴ماهه اقدامییم‌ وبی نتیجه و امروز باز پریود شدم وباز گریه و زاری وناامیدی‌ اخه خدا من چه گناهی کردم مگه که اینجوری دارم تاوان پس میدم ای خدا 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

شاید واقعی بشه

گلم همسرتم آزمایش داد؟

آزمایش ژنتیک هم دادین؟!

من هزینه ی آزمایشات خودم و همسرم دور و بر ۲۶۰۰شد...

برو ی دکتر خوب حتما دلیلی داره ان شاالله دلیل سقط هاتو پیدا کنه برات 

ولی کلا از من میشنوی حداقل ۲.۳سال بعد از ازدواجت بچه دار شو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم همسرتم آزمایش داد؟ آزمایش ژنتیک هم دادین؟! من هزینه ی آزمایشات خودم و همسرم دور و بر ۲۶۰۰شد... ...

رفتم گلم مشکلی ندارم بعد سقط دومم باز رفتم دکتر از آمریکا میاد و گفت چون قلب بچه تشکیل شده شوهرت مشکلی نداره.ژنتیک هم‌قبل ازدواج‌دادیم و نسبت فامیلی نداریم

شاید واقعی بشه
2728