2737
2734
عنوان

باردارای تپلی میشه بیاین؟😩

276 بازدید | 22 پست

سلام من الان از دکتر اومدم گفت شدم 88 کیلو😱 گفت چرااااا آخه 😓 اول 81 بودم الان 22 هفتمه شدم 88 یعنی تو پنج ماه هفت کیلو اضافه کردم دکتر گفت باید بری دکتر تغذیه😑 میخاستم ببینم با کالری شماری هم میشه وزنمو متعادل کنم ؟ کسی مث من بوده؟ یعنی باید کم کنم یا ثابت باشه؟ شما چکار کردین که زیاد اضافه نکنید؟ 

زیاد میخوری؟

خدا جونم هرموقع خودت صلاح دونستی ی نی نی سالم و صالح و عاقل و خوشگل و همراه با رزق و روزی فراوان ب من و همسرم عطا کن💞👪،ای مهربانترین مهربانا و ای بخشنده ترین بخشنده ها😍، فقط کافیه خودت اراده کنی، دل من و همسرمو شاد کن، دوست دارم خدا جونم😙❤❤ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم‌نخور هرچی دلت میخاد تغذیتو کنترک کن من کسایی ک اطراافم خوردن تا ۱۰۰ کیلو هم اومدن اونهایی ک ملاحظه کردن تکون نخوردن صما تو بارارری ببشتر از غذای خودت تنها ب حدود ی کاسه سوپ و ی موز احتیاج داری نه بیشتر بیشترش میشه پیه و چربی رو تنت بنظرم از الان هم زیر نظر دکتر اگر میتونی فعالیت ورزش انجان بده هم‌مهمتر ازون تغدیتو رعایت کن

من تا الان شش و نیم اضافه کردم با سالم خوری چ برنج و نون محدود

تازه استراحتی هستم

برنج هفته ای دو روز

نون هم یا سبوس یا جو

چرت پرت نمیخورم

بادام و لبنیات میخورم سه چهار واحد میوه

💋👨‍👩‍👦‍👦💋امیرعلی 👦.امیرحسین 👶👬

از اول وزنت بالا بوده باید کم میکردی

الان زیاد بالا نرفتی

من قبل از بارداری 55 بودم آخرش شدم 70

اصصصلا هم چاق نبودم فقط یکم پر شدم

زایمان که کردم 5کیلوش رفت شیر دادم شدم مثل اول..

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
2738

خانومی من قبل از بارداری 69 بودم اما یک روز قبل زایمان شده بودم 93!منو هم دکتر مرتب دعوا میکرد چون نمک میخوردم و فشارمم بالا بود یه هفته هیچی نمیخوردم وقتی رفتم وزن کرد دید 1کیلو لاغر شدم بازم دعوام کرد گفت من نگفتم رژیم بگیر چون باید بچه وزن بگیره اما نه اینکه خودت چاق شی خلاصه سعی کن سالم غذا بخوری و در حد نرمال تحرک داشته باشی که افزایش وزنت زیاد از حد نباشه نمک و شیرینی جات و چیزای چاق کننده نخور اما غذا و میوه کامل بخور 

عزیزم‌نخور هرچی دلت میخاد تغذیتو کنترک کن من کسایی ک اطراافم خوردن تا ۱۰۰ کیلو هم اومدن اونهایی ک مل ...

آخه من غذامو زیاد نکردم اما خیلی ریزه خواری میکنم بنظرم اونم چون همش دهانم تلخه یا حس گرسنگی دارم بعضی وقتا 😩

راستی روزی 20 دقیقه پیاده روی خیلی خوبه 

من سر دومی اینجوزری وزن کم کردم تو بارداری

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... 🌼🌼تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌼🌼🌼🌼السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌼🌼💜💜اللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج💜 مى شود فرصت ديدار مهيّا حتماً🌼بد به دل راه مده مى رسد آقا حتماً🌼اى كه دنبال دواى غم هجران هستى🌼مى شود درد نهان تو مداوا حتماً🌼اگر امروز نشد بوسه به دستش بزنيم🌼وعده ى ما همه افتاده به فردا حتماً🌼ثمر گريه ى ما خنده ى روز فرج است🌼آن زمان مى شكفد خنده به لب ها حتماً🌼دورى غيبت طولانى و تأخير ظهور🌼امتحانى است براى همه ى ما حتماً🌼كار ما منتظران چيست؟ اميد و تقوا🌼غم نخور مى شود آخر گره ها وا حتماً🌼هركه در زمره ى ما منتظران مى باشد🌼مى كند تا به ابد پشت به دنيا حتماً🌼انبياء منتظر آمدنش مى باشند🌼مى رسد پشت سرش حضرت عيسى حتماً🌼كاش باشيم و ببينيم كه روز رجعت🌼مى سپارد عَلَم خويش به سقّا حتماً🌼زره شير خدا بر تن و شمشير به دست🌼مى رسد منتقم حضرت زهرا حتماً🌼انتقام دَرِ آتش زده را مى گيرد🌼و به آتش بكشد آن دو نفر را حتماً🌼🌼🌼اللهم عجل عجل عجل لولیک الفرج🌼🌼🌼
خانومی من قبل از بارداری 69 بودم اما یک روز قبل زایمان شده بودم 93!منو هم دکتر مرتب دعوا میکرد چون ن ...

من فشار خون و اینا هیچی ندارم فقط وزنم زیاده غذامم تغییری نکرده فقط گاهی بستنی خوردم و انبه فکر کنم بخاطر این دوتاس اگر نه بیشتر وقتا میوه میخورم وقتی گرسنمه ولی پیاده روی و تحرکمم کمه

2706