2737
2734
عنوان

جالبه ها 😞

116 بازدید | 15 پست

محتوای یکی از تاپیک ها خواستگاری یه مادر از یه دختر برای پسرشه و بعد از ده ماه که متوجه دروغ و بدگویی های دختره میشن ، بهم میزنن خواستگاری رو... ولی همه اومدن استارترو بستن به رگبار که گناه داشته دختره و چرا دخالت میکنی و پسرت مامانیه وووو

ولی اگه همین تاپیک از طرف یه دختر زده میشد که خواستگارم بهم دروغ گفته که دوست دختر نداشه و از حالا داره در مورد پدرم یا مادرم بدگویی میکنه و گله میکنه همه میگفتن واااااااای عززززززززززیززززززززززززم خدارررررروشکککککر که زود شناختیش بنداز بره از زندگیت.

واقعا انتظار دارید یه مادر ببینه که یه دختر غریبه از راه نرسیده پسرشو برعلیه اش پر کنه ولی بگه اشکال نداره بزار بگیرمش برا پسرم !  و همچنان انتظار دارید یه پسر بدگویی های یه دختر از مادرش رو نادیده بگیره و باهاش ازدواج کنه .،؟؟؟؟

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              

استارتر جان شما حرص نخور کاربراچون تجربه های متفاوت دارن نظراتشون باهم فرق میکنه خیلی ها شاید منطقی فکر نکنن

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان چي شد😳

فکر میکنم کامل نوشتم 😐

تعجب کردم از اینکه همه به استارتر توپیدن 

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
2728

من تا حالا ندیدم. اینطوری قضاوت کنن.. منظورم اکثرا... معمولا به حق قضاوت میکنن..

البته این تاپیکی که میگین نبودم...

آنانکه گذشته را به خاطر نمي آورند محکوم به تکرار آنند . سانتايانا
استارتر جان شما حرص نخور کاربراچون تجربه های متفاوت دارن نظراتشون باهم فرق میکنه خیلی ها شاید منطقی ...

والله خودمم پسر دارم و اگه روزی همچین اتفاقی بیوفته مخالفت میکنم با ازدواجشون. با خون و دل بچه بزرگ نمیکنیم که یکی از راه نرسیده بر علیه امون پرش کنه ‌ 

کلا تو این نی نی سایت همه چی بر اساس جو یکی چیزی بگه همه تکرار می کنند

حرف. های شما درست

ولی اون خانم هم باید بیشتر تحقیق می کرد نه پس از 10 ماه تازه بی فهه دختره و دوست پسر داشته

شاهزاده زندگیم را پیدا کردم اما پدرم همیشه پادشاه من خواهد ماند     
من تا حالا ندیدم. اینطوری قضاوت کنن.. منظورم اکثرا... معمولا به حق قضاوت میکنن.. البته این تاپیکی ک ...

عنوانش : بلاک کنم ؟؟؟

2738
کلا تو این نی نی سایت همه چی بر اساس جو یکی چیزی بگه همه تکرار می کنند حرف. های شما درست ولی اون خ ...

دقیقا همینه پست اول هرچی باشه بقیه همونو تکرار میکنن‌

بدگویی دختر از مادر پسر تو تحقیقات معلوم نمیشه که گلم‌ 

استارتر اون تاپیک هم گفت که دوست پسر داشتنش زیاد براش مهم نبود تا بدگویی و پر کردناش 

دقیقا همینه پست اول هرچی باشه بقیه همونو تکرار میکنن‌ بدگویی دختر از مادر پسر تو تحقیقات معلوم ن ...

آره عزیزم درسته ،من نمی دونم مشکلشون در چه حد بوده احتمالا همه راه ها رو رفتن که به این نتیجه رسیدن بی خیال این ازدواج بشن

شاهزاده زندگیم را پیدا کردم اما پدرم همیشه پادشاه من خواهد ماند     

مندندیدم اون تاپیکو ولی اثنی که شما میگی به نظر بوداره.تا قبل از ازدواج راهنمایی ایرادی نداره ولی بعدش هرنوع دخالتی باعث دامن زدن به اختلاف میشه. حالا درسته مادره ولی پسر و دختری و هر انسانی اختیار زندگی خودشو داره. به نظر من والدین باید از اول بچه رو درست تربیت کنن که دست رو ادم درست بزاره. دیگه وقتی بچه ادم بزرگ شد اختیار با خودشه. والدین جز راهنمایی نباید دخالت دیگه ای داشته باشن

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

[QUOTE=64447742]مندندیدم اون تاپیکو ولی اثنی که شما میگی به نظر بوداره.تا قبل از ازدواج راهنمایی ایرادی نداره ولی بع 

در واقع استارتر برای پسرش دختر انتخاب کرده بود و میخواستن آشنا بشن قبل از ازدواج .

به نظر خودم که بودار نبود ... 

هیچ مادری راضی به ازدواج بچه اش (چه دختر چه پسر ) با کسی که از راه نرسیده ازش بدگویی میکنه ، نیست 

والله خودمم پسر دارم و اگه روزی همچین اتفاقی بیوفته مخالفت میکنم با ازدواجشون. با خون و دل بچه بزرگ ...

میدونم ولی چون خیلی از کاربرای نینی سایت خودشون عروس هستن فقط ازدیدگاهِ یه عروس که نپخته هست به این ماجرانگاه میکنن 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1928969/بلاک-کنم?page=1

2706