2733
2734
عنوان

نقد و بررسى تاپيك شاهدونه

930 بازدید | 97 پست

من هيچ وقت كاراگاه بازى در نميارم بدمم مياد از اين كارا.. ولى اونجاش كه گفت مامانم مشكله تنفسى داشت و مرد من به شك افتادم.. احساس ميكنم خيلى مهندسى شده و

طراحی شده اينو گفت چون مثلا ميخواست داستان آموزنده باشه كه چون داداششو خفه كرد خدا سرش اورد مشكل ريه گرفتو با تنگى نفس مرد مثل سريالاي ايرانى

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام شماوقتی به یک تاپیکی شک دارید ازاولش میتونیدتوش پست نزارید

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2738

چقد بدبين هستين شما الكي چرا قضاوت ميكنين يكم از عينك خوش بيني استفاده كنين بد نيستا

نميدونم چرا يه لحظه دلم براش سوخت بالاخره اونهمه سختي يه طرف اينجوري قضاوت كردنم يه طرف

این همه اسم خواهر،،آخه پوشک،،آدم یاد .......

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین عزیز باور کردن یا نکردنش با خودمونه حالا اگه باور نکردیم خوب نیس براش جلسه نقد و بررسی بزاریم هرکسی تو دل خودش قضاوت میکنه و اگه برامون باور پذیر نبود بهتره که تو دل خودمون بمونه.

حالا یکی درد دل کرده ب نظرم چیزی ام بهش نمیرسه اگه بخواد دروغ بگه. و فک میکنم بخاطر سبک شدن خودش اومده و حرف دلشو باما درمیون گذاشته.

2706