2726

من شوهرم رو رفت و امدام حساسه.بعضی جاها میگه نرو...البته باعثش خودمم ب دلایلی ک نمیتونم بگم...چند روز پیش خانواده خودم و شوهرم رفته بودن ی جایی ک من حوصله نداشتم برم تو خونه موندم...مادر شوهرم هی گیر میده ک یاسمن کجاست مامانمم میبینه ولکن نیست فک میکنه باز شوهرم اجازه نداده و میگه پسرت نزاشته بیاد..بابامم میشنوه و یکم غر میزنه ک زیاد گیر میده پسرت.بعد عروسی اگ دلش خاست نزاره جایی بره ولی الان اینقدر گیر نده..مادر شوهرمم رفته گزاشته کف دست پسرش با پیاز داغ اضافه و اونو انداخته ب جونم...الان چند ساعته جنگ و دعوا داریم....اعصابم خیلی خرده

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

نامزديد؟

چرا اجازه ميدي بهت زور بگه؟؟!!

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

دارم دیوونه میشم ...هر چقدر هم میگم من تقصیری ندارم بازم رو مخ من رژه میره...میگه چرا همون روز نگفتی ک مامانت نرفتنتو انداخته گردن من

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اینا مادر نیستن مایه عذاب ما هستن تازه فکرم می کنن مستقیم میرن بهشت خیر ندیده ها

دقيقا

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

از ریشه و بن غلطه ! فکرت، رفتارت، حقی که به دیگران میدی، حقی که از خودت دریغ میکنی، شعور مادرهمسرت، رفتار شوهرت، حرف پدرت  ... 

من اصلا نمیدونم چی بگم ، همه چیز اشتباهه

بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
نامزديد؟ چرا اجازه ميدي بهت زور بگه؟؟!!

اره نامزدم...من قبل ازدواج ی اشتباهاتی کردم ک باعث شده حساس شه...ولی انقدری دوستم داشت ک از همه خطاهام گذشت

2706