2703
2553

سلام مامانهای عزیز،مهدکودک برای پسر کوچکم میخوام امسال میره پیش دبستانی ۱،ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.چون اهل لاهیجان نیستم و در حال نقل مکان به شهر لاهیجان هستیم

عزیییییزم 😍خوش اومدین ب استان ما...شرمنده اطلاعی ندارم فقط اومدم همسایه شدنمونو تبریک بگم

مدتی هست زخم دل من خورده نمک /از کس وناکس وبیگانه شنیدم متلک /رحمه الله علی الحب حسین بن علی/سرارباب سلامت حرف مردم ب درک❤️🌹❤️هرکس ب کسی نازد ماهم ب علی نازیم ...باافتخار شیعه ی مولاعلی(ع)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
عزیز مهدها زیر نظر بهزیستی هستن نه اموزش و پروش.باید بری مدارسیزکه پیش دبستانی دارن اونها زیر نطر ام ...

پس فقط پیش دبستانی ۲ را میتونم بزارم درسته؟چون پیش ۱ بعید میدونم مدارس داشته باشند.البته اصفهان داشت ولی لاهیجان را کسی بهم معرفی نکرده.بازم ممنون از راهنماییتون عزیزم

جوونم سلاام..مامان فرهام گل کاش میتونستم کمکت کنم.الهی بگردم هر شب تاپیک میزنی دنبال مهد خوبی😍

قربونت برم آرزوی نازنین😍🤗چی کار کنم عزیزدلم تمام فکرم مشغول مهد و مدرسه ی خوبه😚

قربونت برم آرزوی نازنین😍🤗چی کار کنم عزیزدلم تمام فکرم مشغول مهد و مدرسه ی خوبه😚

ان شاالله که پیدا میشه نگران نشو..بالاخره مامانهای شمالی حتما ی جاهای خوب سراغ دارن دیگه..میبری اونجا😍😍😍

2714
ان شاالله که پیدا میشه نگران نشو..بالاخره مامانهای شمالی حتما ی جاهای خوب سراغ دارن دیگه..میبری اونج ...

انشالله.مرسی عزیزدلم از دلگرمی دادنت و انقدر انرژی مثبت میفرستی.بازم ممنون ازت🌹

سلام عزیزدلم،ممنون از محبت و مهربونیتون🤗😍😘🌹

فدای تو عزیزم❤️

مدتی هست زخم دل من خورده نمک /از کس وناکس وبیگانه شنیدم متلک /رحمه الله علی الحب حسین بن علی/سرارباب سلامت حرف مردم ب درک❤️🌹❤️هرکس ب کسی نازد ماهم ب علی نازیم ...باافتخار شیعه ی مولاعلی(ع)