2733
2734

يكي از اتفاقاي بسيار رايج ولي در عين حال آسيب زننده همينه كه فرزند، در هر سني حتي از ٢ سالگي به طور اتفاقي رابطه جنسي پدر و مادرش رو ببينه! 

ترس از اين موضوع نبايد باعث اضطراب از رابطه جنسي در زن و شوهرها بشه اما حتما بايد به درستي مديريت بشه كه هرگز اين اتفاق نيوفته! 

حالا اگر كودكي در حين رابطه جنسي وارد اتاق خوابتون شد در اون لحظه چي كار كنين؟ 

اول اينكه آشفته و وحشت زده نشين، خونسردي تونو حفظ كنين و هرگز فرزندتون رو سرزنش يا دعوا نكنين كه بچه بيشتر از اين نگران و مضطرب بشه. 

به آرومي لباس تون رو بپوشين يا با ملحفه خودتون رو بپوشونين و حتما فرزندتون رو بغل كنين يه بار چك كنيد كه چي ديده و چقدر ديده چون شايد اصلا چيزي نديده باشه و بعد براش توضيح بدين كه چيزي كه ديده ابراز عشق و علاقه مامان و بابا بوده بهم ديگه و مامان باباها وقتي اين كار رو مي كنن يعني خيلي هم ديگه رو دوست دارن و خيلي خوشحالن و به همين دليل همو در آغوش مي گيرن و مي بوسن! *اين توضيحات خيلي مهمه چون ذهن بچه ها از چيزي كه ديده برداشت بد و وحشتناكي داره! اونها فكر مي كنن مامان بابا دارن هم ديگه رو آزار ميدن يا خصوصا بابا داره مامان رو اذيت مي كنه و ديد خيلي بدي به موضوع رابطه جنسي يا پدر در ناخودآگاه شون شكل مي گيره! خصوصا اگر والدين رابطه پرتنشي هم به طور كلي داشته باشن كه اين زمينه نگران شدن در كودك رو صدچندان ميكنه!!

نكته مهم ديگه اينه كه حتما اجازه بدين كه در مورد ديده هاش و احساساتش و همه ترس هاش بعد از اون ماجرا حرف بزنه تا احساساتش پردازش بشه و بار سنگيني كه رو ذهنش لود ميشه كاهش پيدا كنه. 

اگر تا چند شب ازتون خواست كه پيشش بخوابين اين كار رو بكنيد اما نه اينكه اون بياد تو اتاق شما يا شما تو تخت اون بخوابين ، فقط شما برين و تو اتاقش بخوابين تا اضطراب هاش برطرف بشه . 

يادمون نره بار هيجاني اين موضوع براي بچه ها بسيار بسيار زياده و مي تونه اضطراب و ترس و حتي تحريكات جنسي رو در اون ها ايجاد كنه اما هيچ كدوم از اينها باعث نميشه كه ما ديده ها و احساساتش رو انكار بكنيم و يا بهشون دروغ بگيم فقط كافيه كه بهشون بدون عذاب وجدان دادن، گوش بديم و خيالشون رو از تصورات ترسناك و خشن در اين رابطه راحت كنيم.

پ.ن: مراجعين زيادي دارم كه با اينكه خودشون حالا مامان يا بابا شدن هنوز با شرم و اضطراب خيلي زياد در مورد خاطرات اينچنيني شون حرف ميزنن اين يعني آسيب اين ماجرا بسيار عميقه. 

#مهشيد_ابارشي

اللهم صل علی محمد و ال محمد 

واي خدا من بچه نميخوام😭😭

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

👍

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
2731

خیلی ازت ممنونم استارتر واقعا نیازه این موضوع دایما یاداوری شه به مادر پدرا میشناسم کسایی رو که سر این قضیه مسیر زندگیشون به تباهی رفته😳😳😳😳 بچه ای که انقدر زحمت برا بدنیا اومدن و بزرگ شدنش میکشن بایه غفلت تاثیری رو ذهنش بذارن که نابود شه

لطفا درخواست دوستی ندید
2738

من فقط میدونم چیز خیلییییییی بدیه دیدن یا شنیدن رابطه جنسی بقیه . خصوصا برای بچه ها. اعصاب آدم واقعا خورد میشه . ن تجربه شنیدن صداهای همسایه رو دارم واقعا روانی میشدم. 

مواظب باشیم بچه ها نبینن.همین

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

نمیدونم چرا انقد ساده میگذرن مادرا چرا فک میکنن بچه یادش میره بخدا قسم که من ازشون شنیدم با جزییات یادشون بود و باعث خیلی خطاهای جبران نشدنی تو زندگیشون بوده.از محل بگیر تا مدرسه و حتی الان تو زندگیای زناشوییشون

لطفا درخواست دوستی ندید

من خودم تو کودکی با چنین صحنه ای مواجه شدم و فکر کردم دارن باهم دعوا میکنن و همیشه بهش فکر میکردم خیلی هم تو روحیم اثر بد گذاشت ترو خدا حواستون به فرشته کوچولوهاتون باشه چون اگر چنین صحنه ای ببینن آسیب های جبران ناپذیری خواهند دید جدی بگیرید

خیلی ازت ممنونم استارتر واقعا نیازه این موضوع دایما یاداوری شه به مادر پدرا میشناسم کسایی رو که سر ا ...

اصلا خیلی خیلی باید مراقب بود . بچه ها رو نباید جلوی همدیگه لخت کرد . 

اللهم صل علی فاطمه و ابیها 
2706