2726
عنوان

لاغری

120 بازدید | 8 پست

کسی می‌دونه چجوری. میشه پنج کیلو یا سه کیلو کم کرد من باید تا ۴مرداد پنج کیلو کم کنم. یا حداقل سه کیلو. تا اخر. مردادماه باید ده کیلو لاغر کنم کسی. راهکاری بلده پیشنهاد بده

رژیم و ورزش

من بر اساس تجربه همین الانم که در حال کم کردن وزن هستم میگم

حجم غذامو کم کردم و یک روز در میون ورزش میرم

ولی دیگه اینکه تو چند روز بخوای ۵ کیلو کم کنی بنظرم خیلی سخته یا حتی مضر باشه

میشه یه صلوات بفرستید برام اینکاری که میخوام انجام بدم درست بشه؟ چون میخوام کاری کنم که مامانم خوشحال بشه😚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگن رژیم شیر خوبه وعوارض نداره من امتحان نکردم ولی میگن خوبه

تو نت بزن دستورش میاد

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎
2728

پیاده روی روزی یک ساعت ونیم

برنج ونون روخیلی خیلی کم کن

قند نوشابه سرخ کردنی وشیرینی روحذف کن کم میکنی

من اینجوری تو پنج ماه بیست کیلو کم کردم

ماه اول هفته ای دوکیلو کم کردم

برام بمون تمام دار وندارم فدای چشمای قشنگ ومعصومت دیگه منتظر هیچ معجزه ای نیستم که بشینی حرف بزنی یا راه بری فقط بمونی برام کافیه زندگی جانم رووووووووله😍😍

کالری شمار  مانکن   رو نصب کن.

هر غذایی ک میخوری باید توش وارد کنی.

کالری های دریافتی روزانه‌ت باید از ۱۰۰۰ تا کمتر باشه.

اینطوری غذاهای پرکالریت حذف میشه.

در کنارش ورزش یا رقص هم بکن. میتونی پیاده روی هم بری. با این روش راحت توی یک ماه ۳-۴ کیلو کم میکنی.

راستش من رژیم کانادایی گرفتم ، همراه باهاش روزی یک ساعتم ورزش کردم ،خیلی تاثیر داشت ، فقط بدی رژیمش این بود که میوه تقریبا نداره ، منم عاشق میوه ام و خودم با صلاحدید خودم میوه م رو میخوردم هر چقدر دلم میخواست

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️