2726

سلام هفته ۲۳ هستم امروز رفتم دکتر گفت انقباض داری، شکمم سفت میشد برام امپول نوشتت و قرص ، خیلی استرس دارم کسی تجربه داره با این داروها دیگه مشکلی نیس؟

خدایا  بابت هدیه قشنگت بی نهایت شکرر.. مامان امیرعلی ام ❤️

منم دارم ایزوپرین روزی سه تامیخورم همش انقباض دارم مشکلی نیست من ازهجده هفته تاالان دارم میخورم 

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم دارم ایزوپرین روزی سه تامیخورم همش انقباض دارم مشکلی نیست من ازهجده هفته تاالان دارم میخورم  ...

استراحت مطلق هستین؟ به من گفت استراحت کن اما نگفت مطلق

نه من یک ماه مطلق بودم بعدسرکلاژولی بعدش نسبی ولی من خودم بیشتردرازکشم میترسم اززایمانزودرس

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

انقباضت چحودیه؟؟؟ازکجافهمیدی؟؟بادردهست؟؟میگیره ول میکنه؟

منم اخه گاهی میگیره ولی نمیدونم انقباضه یانه 

فقط شکمنه؟کمدتم هست؟؟

وخدایی که بشدت کافیست
انقباضت چحودیه؟؟؟ازکجافهمیدی؟؟بادردهست؟؟میگیره ول میکنه؟ منم اخه گاهی میگیره ولی نمیدونم انقباضه یا ...

کل شکم سفت میشه یهو و بعد ول میکنه. شانسم دیروز دکتر بودم تا اوند صدای قلب بشنوه همونجوری سفت شد که کفت انقباضه ، نه دقت نکردم درد ندارم به نظرم

کل شکم سفت میشه یهو و بعد ول میکنه. شانسم دیروز دکتر بودم تا اوند صدای قلب بشنوه همونجوری سفت شد که ...

من نمیتونم بفهمم انقباض چحودیه 

میگیره شکمم گاهی ولی دکتدم میگه اون بخاطزیبوسته 

ولی بادرده 

ازوقتی شیاف میرنم ولی اونطوری نمیشم بااینکه یبوستم سرجاشه

وخدایی که بشدت کافیست