2737
2734
عنوان

بچم 3 ماهشه ، 23 کیلو کم شدم

432 بازدید | 79 پست

سلام خانما،یه بار دیگه هم گفته بودم، از ذوقم و اینکه باورم نمیشه بازم می گم.. توی بارداریم 23 کیلو اضافه کرده بودم خیلی غصه می خوردم و گریه می کردم که چرا اینطوری شدم ، ولی حالا برگشتم و خیلی خوشحالم ، کسی فک نمی کرد انقد سریع برگردم .. هفته ی اول بعد از سزارین 10 تا کم شد ، بعد تا 4 هفته ، هفته ای دو تا کم شد بعدم تا 5 هفته هفته ای یکی کم شد ،یعنی کلا 10 هفته طول کشید   

Big ups

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

منم ۱۵ کیلو اضافه داشتم

تو یک ماه ۱۸ کیلو کم کردم

بدون رژیم و ورزش

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
مزاح بود عزیزم  خیلی خوبه که به این زودی برگشتی 😍 فقط مواظب باش چِش نزنی خودتو😉

آخه من استعداد چاقی نداشتم ولی بارداریم ویار گشنگی گرفته بودم حتی نصفه شبا چند بار بیدار می شدم غذا بخورم ، خیلی بد بود، اصلا نمی تونستم نخورم، مونده بود درو دیوار بخورم     

Big ups
2706