2733
2734
عنوان

راکوتان و بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 1196 بازدید | 22 پست
دکتر زنانم گفت شش ماه تا یکسال, من تو نت ک میگردم میبینم بعضیا میگن دوسال استرس میگیرم

استرس چرا ؟ببین بذار اثر دارو از بدنت کامل بره و خدایی نکرده مشکلی عین من واست پیش نیاد انشاله با اولین اقدام حامله میشی.نگران نباش راکوتان خیلی مضر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من دقيقا ١٤ماه راكوتان مصرف كردم بعد از١٠ماه كه قطع كردم باردار شدم اما جنين به خاطر مشكل ژنتيكي تو ماه سه بارداري قبلش ديگه نزد و مجبور به كورتاژ شدم تو بيمارستان يه خانم ديگه هم كنارم بود اونم ٤ماهه باردار بود و به خاطر مصرف راكوتان جنين مشكل ژنتيكي داشت و همونروز با هم سقط كرديم

من دقيقا ١٤ماه راكوتان مصرف كردم بعد از١٠ماه كه قطع كردم باردار شدم اما جنين به خاطر مشكل ژنتيكي تو ...

عزیزم من الان باردارم, یکسالو نه ماه از خوردن راکوتانم گذشته, هنوز سونی ان تی نرفتم, واسه شما اونجا مشخص شد؟ 

من دقيقا ١٤ماه راكوتان مصرف كردم بعد از١٠ماه كه قطع كردم باردار شدم اما جنين به خاطر مشكل ژنتيكي تو ...

اون یکی خانومه که سقط کرد متوجه شدین چقدر بعد از راکوتان باردار شده؟ 

2738