2737
2734
عنوان

چرا انقد بعضیا بیشعورن؟😑😑

5956 بازدید | 146 پست

ما رسم جهاز برون داریم

ک بعد از چیدن کامل جهیزیه عروس ی عده رو دعوت میکنن میان برای کارت نویسی و دیدن خونه عروس

من جهاز برونم هفته قبل بود

دختر عمه شوهرم خیلی بی فرهنگه

اومده بود تو همه سوراخ سنبه ها سرک میکشید

‌باورتون نمیشه وایساده بود جلوی یخچال نزدیک ده دیقه وایساد سرشو کرده بود تو فریزر بخدا بگم داشت بسته های گوشت و اینارو میشمرد باورتون نمیشه خودم اونجا بودم دیدم زیرلبی انگار داره یچیزی میشمره

در همه جارو باز کرد بخدا تا بقچه هامم باز کرد نگا کرد😐😐😐

منم چون مهمون بود چیزی بهش نگفتم 

ظرفای کریستال من تو یکی از کابینتای بالاس 

هی قدشو بلند میکرد ببینه مارکش چیه

آخر سرم بزور یکی از لیوانارو دراورد 

برگشته بلند ب من میگه اسنا اصل چکه یا بوهمیاس؟😐😐😐

منم خودمو زدم ب نشنیدن

تا سطل برنج و قند منم باز کرد ببینه توش چقد داره

انقد این بشر بیشعوره

الانم هی تو گروه تز میده ک فلان چیزت جاش بد بود

منم اینسری بهش گفتم هرکسی ی سلیقه ای داره من دوس دارم اینجوری بچینم خونمو

ک دیگه لال شد

نگید رسم جهاز دیدن و اینا بده چون رسم ماهم مجبور شدیم انجامش بدیم

ولی بخدا مهمونای دیگه میومدن روشون نمیشد حتی تو آشپزخونه بیان

اومدن ی سر سری نگا کردن و تبریک گفتن و رفتن 😶

ولی این باور کن بگم  فقط روش نشد ظ

ضمانت نامه لوازم برقی هارو بگیره ازم ببینه اصلن یا ن😐😐😐😐

در این زمانه بی هیاهوی لال پرست                                    خوشا ب حال کلاغان قیل و قال پرست                               چگونه شرح دهم لحظه ،لحظه خود را                             برای ای همه ناباور خیال پرست😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای  بازم توو؟؟؟؟

بله؟😑😑😐😐

در این زمانه بی هیاهوی لال پرست                                    خوشا ب حال کلاغان قیل و قال پرست                               چگونه شرح دهم لحظه ،لحظه خود را                             برای ای همه ناباور خیال پرست😊
2728

رسم مزخرفیه کلا

به نظرم باید برداشته بشه

ولی خوب وقتی که دیگه اسم رسم میزارید روشو دعوت میکنید به بازدید از جهاز انسانهای چهار پای اینجوریم ممکنه گیرتون بیفته

قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری
2738

رستا جون راجبت چه تاپیکی زدن؟ 

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

پس زهرا هستم خواهر دوقلوته؟

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

کی این مراسمِ مسخره تموم میشه

که چی 

نمیفهمم

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2706