2726
عنوان

قرص پردنیزلون۵

437 بازدید | 17 پست

خانما کیاتوبارداری قرص پردنیزلون مصرف کردن ؟دکتر گفت باید تدریجی قطع کنم,یه روز درمیان,دوروز درمیان,سه روز بعد قطع,الان همش احساس سرگیجه وضعف میکنم ممکنه از این دارو باشه

من تو دوران بارداری نخوردم ولی بعد از بدنیا اومدن بچم 6 ماه خوردم بخاطر مشکلی که برام پیش اومد.خیلی عوارض بدی داره

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قرصه برا چیه

کورتون

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
2728

بعدشم دوز 5 خیلی ضعیفه من 50 میخوردم

سرگیجه عجیبی دارم,درازمیکشم حس میکنم محکم دارم دور خودم میچرخم

من با اینکه دوز 50 رو میخوردم ولی عوارضی مثل سرگیجه نداشتم.شاید بخاطر بارداریته چرا از دکترت نمیپرسی

من با اینکه دوز 50 رو میخوردم ولی عوارضی مثل سرگیجه نداشتم.شاید بخاطر بارداریته چرا از دکترت نمیپرسی

باخوردنش مشکلی نداشتم ,میگم شاید از قطع کردنش باشه,چون قبلش سرگیجه نداشتم

2706