2733
2734
عنوان

امید به زندگی😔😔

1166 بازدید | 15 پست

دیگه چیزی خوشحالم نمیکنه یه ۱۹ ساله ی افسرده که هیچ امیدی به ایندش نداره.واقعا از اوضاع مملکت خسته شدم اخه من چرا باید یه همچین جایی به دنیا اومده باشم😔😔😔😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
به خاطر سلامتيت و خانواده و عشقي كه بعد مي توني داشته باشي حال خودت رو بهتر كن افسردگي رو دور كن&nbs ...

خداروشکر خانواده خوبی دارم ولی وقتی میبینم ممکنه هیچ اینده ی شغلی یا موفقیتی داشته باشم دلم میگیره

خداروشکر خانواده خوبی دارم ولی وقتی میبینم ممکنه هیچ اینده ی شغلی یا موفقیتی داشته باشم دلم میگیره

ديگه عزيزم توكلت به خدا باشه و خانواده اتم هميشه پشت و پناهت هستن پس سعي كن خودت بهترين رو رقم بزني تلاش كن مخصوص توي درس هات

خدايا سپاسگزارم كه هستي 💕👨‍👩‍👧‍👦💕
باشگاه ثبت نام کردم ولی روحیه ی خوبی برای رفتنش ندارم

برو بهترم مي شي تازه اولشه من خواهرم سه سال داره مي ره اينقدر توي روحيه اش تاثير مثبت گذاشته و اصلا ديگه ول كن نيست منم بچه ي كوچيك دارم وگرنه ورزش كه خيلي خوبه

برو بهترم مي شي تازه اولشه من خواهرم سه سال داره مي ره اينقدر توي روحيه اش تاثير مثبت گذاشته و اصلا ...

دلم میخواست وزنمو اضافه کنم باشگامو برم ولی دلم نمیخواد از تو خونه بیرون برم دیگه حتی حوصله ی یه ضد افتاب زدنم ندارم

دلم میخواست وزنمو اضافه کنم باشگامو برم ولی دلم نمیخواد از تو خونه بیرون برم دیگه حتی حوصله ی یه ضد ...

بيرون بري تا باشگاه ديگه عادت مي كني اگه يه روز نري دلت تنگ مي شه

2706