2410
2553
عنوان

امروزم باز خيلي نحض شروع شد...!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1245 بازدید | 89 پست
تو اين ٣سال يه قرون واسم خرج نكرده، همه پولامو بالا كشيده، اوووونهمه عذابم داده، آبرومو برده همينطور ...

اره عزیزم‌میدونم‌ سختی کشیدی ازش بگیر همرو....من که همه طلاهام و ازم گرفت از مامانم پول قرض گرفت خونه خرید بعد خونه و رفت زد ب نام مادرش 

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ولی با خفت و خاری پی شبنم‌ نمیگردم!!!!!
کوچمون و دارن درست میکنن ماشین نمیشه بیاد بخاطر این نرفتم.ن عزیزم وکیلم رفت برام‌ تا یک ماه تمدید کر ...

آهان... متوجه شدم!!!!

اولين بارِميخواين برين ؟؟ 

منم باز منتظر مامور هستم، دفعه ي اول اجازه ي ورود ندادن واس همين اقدام كرديم واس برگه ي قهريه و قفل شكن!

خب پس اگه ميدوني مياد پس ميگيره ،چرا وسايل اونم ميخواي ببري ؟ واست خوب نيستا كه بعدش بياد باز ازت بگيره!

ول كن بذار بمونن همونجا.

یه وقتایی سخته که ن_____آ____م____ر____د نشی!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم‌میدونم‌ سختی کشیدی ازش بگیر همرو....من که همه طلاهام و ازم گرفت از مامانم پول قرض گرفت خون ...

خيلييييي بي صفتن!!

شوهر منم همه سكه ها و كادوها و پولايي كه فاميل من داده بودن برد فروخت و همشو ريخت تو حساب ننش!!

يه قرونم واسم خرج نميكرد!

آهان... متوجه شدم!!!! اولين بارِميخواين برين ؟؟  منم باز منتظر مامور هستم، دفعه ي اول اجازه ي ...

اره اولین باره میخام برم خودمم حسم میگه که اجازه ورود نمیده.چقد طول کشید برای گرفتن برگه شکستن قفل؟؟اخه وسایل اون تو سیاهی جهیزیه هست و همه وسایلی ک تو سیاهی نوشته شده و محبورم بیارم.اگ میشد نیارم از خدام بود

2456
خيلييييي بي صفتن!! شوهر منم همه سكه ها و كادوها و پولايي كه فاميل من داده بودن برد فروخت ...

عب نداره فدا سرت فک کن صدقه بوده اونا بردن..برای منم کل کادوها و پولای ک خانوادم و فامیل دادن و برد گزاشت تو حساب مادرش و طلاهام فروخت

اره اولین باره میخام برم خودمم حسم میگه که اجازه ورود نمیده.چقد طول کشید برای گرفتن برگه شکستن قفل؟؟ ...

تقريبا يه ماهي ميشه . الان حكمو دادن منتظر ماموريم! آخه وسطا شوهرم رفته بود دادگاه گفته بود من هيچ جهيزيه و وسايلي ندارم ! ميبني چقدر پروووووعه؟؟؟؟ واسه همين يكم طول كشيد!

ايشالاااا كه مال تو همين فردا تموم ميشه و ميره عزيزكم!!!

هرچقدر طول ميكشه آدم بيشتر اذيت ميشه!😔😔😔

عب نداره فدا سرت فک کن صدقه بوده اونا بردن..برای منم کل کادوها و پولای ک خانوادم و فامیل دادن و برد ...

آره.. ولي حرومشون باشه!

من همه طلاهامو با خودم آوردم! بعد دو سه هفته ام فروختمشون! البته با مشورت وكيل! 

باعث شد يكم دلم خنك شه!!!

تقريبا يه ماهي ميشه . الان حكمو دادن منتظر ماموريم! آخه وسطا شوهرم رفته بود دادگاه گفته بود من ...

امروزم من خواستم برم که وکیلم نبود..اوف اعصابم  حسابی داغونه حسابی

2714
آره.. ولي حرومشون باشه! من همه طلاهامو با خودم آوردم! بعد دو سه هفته ام فروختمشون! البته با مشورت و ...

برای من ک گولم زد همرو گرفت ازم ولی توخوب کاری کردی نوش جونت

پس موند و باز بايد مامور دوباره وقت بده؟؟؟؟

ندیگه وکیلم‌میاد میرم باهاش کلانتری و با مامور هماهنگ میکنه و اگ بیاد در و باز کنه میرم میارم جهیزیم و اگه نه ک باید بره حکم ورود ب منزل و بگیره

يعنييييييي هيچ جوري نميتونه محكومم كنه؟ حتي اگه يه سري  عكس و voice هم دستش باشه، !؟

خخخ چرا اینقدر میترسی؟ مردای بددل ازین کارا زیاد میکنن. منم شوهرم اول زندگیم رفتاراش عین مال تو بود. مخصوصا که ما دوست بودیمو و تو دوران دوستی میدید که چه خواستگارایی دنبالمن همش توهم داشت که من میخوام بزارمشو برم. بعد ازدواجم تا یه مدت اینکارارو میکرد منم هربار اعتراض . دعوا و اونم تهمت و افترا و فحش و...

خلاصه منم یه بار براش سنگ تموم گذاشتم رفتم بابت کارهاش و هک گوشیم به پلیس فتا شکایت کردم ازش بعدشم از خونه انداختمش بیرونو لباسشم براش فرستادم بهشم پیعام دادم ازت خسته شدم میخوام برم با همونایی که همش بهم تهمت میزنی و نسبتشون میدی.

خلاصه تا چند هفته سفت سر موضعم وایسادمو گفتم فقط طلاق. به گوه خوردن افتاده بود. پلیس فتاهم محکومش کرده بود به جریمه و زندان....

الان شده یه پارچه آقا... میخوام اینو بهت بگم اصلا نترس و جاخالی نکن. روابط قبل ازدواجت اصلا به اون ربطی نداره و باعث محکومیت تو نمیشه. فقط محکم سر موصعت وایسا و کوتاهم نیاااا.

گول تهدیداشم نخورر. دور از جووون واق واق سگی که ترسیده....

خخخ چرا اینقدر میترسی؟ مردای بددل ازین کارا زیاد میکنن. منم شوهرم اول زندگیم رفتاراش عین مال تو بود. ...

آخ خ خ... چقد حرفات دلگرمم كرد!!!!😊😊😊☺️

ممنون! آره... محكمِ محكم مقابلش وايميستمو پوزشو به خاك ميزنم!!!😉

2706