2726

سلام دوستان،من دارم از شهر اصفهان نقل مکان میکنم به لاهیجان به خاطر آب و هوای اصفهان.ولی دلواپس مدرسه و پیش دبستانی پسرهام هستم.ممنون میشم با تجربه هاتون منو راهنمایی کنید

سلام گلم. منم اصفهانی ام. خیلی دوست دارم برم شمال زندگی کنم. فقط مسئله ام کار همسرمه. شما چجوری مقدمات نقل مکان کردنتونو فراهم کردید؟ کار تو شهر جدید مثلا...

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ᓘـُنُڪ آטּ قُمـــار بازے ڪِــہ بِباᓘـت آنچِـہ بوבش

مهدکودک باغ ارغوان

تحت نظر بهزیستی

لطفا وقتی میرید مسافرت یه بسته کیسه زباله هم با خودتون ببرید .اشغال هاتونو بریزید تو کیسه و بندازین داخل اولین سطل اشغالی که دیدین _ برای شادی روح محمدم صلوات میفرستید؟؟؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام گلم. منم اصفهانی ام. خیلی دوست دارم برم شمال زندگی کنم. فقط مسئله ام کار همسرمه. شما چجوری مقدم ...

کار دوم همسرم با کامپیوتره(انیمیشن سازی و تبلیغات و...)،کار اصلیش را نتونستیم انتقال بدیم ولی بخاطر آب و هوای اصفهان ترجیح میدیم که بریم.اما امروز شنیدم آب لاهیجان هم مشکل داره اما خوبیش اینه که سرب نداره و با دستگاه تصفیه آب خانگی مشکلش حل میشه

عزیزم من بچه ندارم کاش میشد راهنماییت کنم. اما شما میشه بگی اونجا قیمت خونه چطوریه؟؟ اب وهوا شرجی نی ...

مرسی عزیزم.شرجی بودنش دوماه اذیت میکنه ولی کلا اونم یا تو خونه ای یا مکانهایی که هستی کولر گازی هست.قیمت خونه هاش جای خوبش برای رهن کامل متری ۱ میلیون میشه و برای خرید تا ۴ و ۵ میلیون و بعضی جاهاش دیدم ۱۴ میلیونه.اما دور تر از مرکز شهر و جاهای خوبش،قیمت خیلی تفاوت میکنه که البته راهی نیست مثلا ۵ دقیقه با ماشینه

کار دوم همسرم با کامپیوتره(انیمیشن سازی و تبلیغات و...)،کار اصلیش را نتونستیم انتقال بدیم ولی بخاطر ...

من شوهرم مهندسه تو یه ارگان نمیشه کارشو جابه جا کرد. البته شایدم بشه! هم من هم اون خیلی دوس داریم مهاجرت کنیم شمال. به نظرت ارزششو داره اینجا خونه بفروشیم که شمال خونه بخریم؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من شوهرم مهندسه تو یه ارگان نمیشه کارشو جابه جا کرد. البته شایدم بشه! هم من هم اون خیلی دوس داریم مه ...

نظرها فرق میکنه،ببین باید بری و با دید خودتون تصمیم بگیرید.مثلا لاهیجان از لحاظ طبیعت و زیبایی واقعا قابل قیاس با شهرهای شمالی نیست ولی زیر ساخت اصفهان را نداره.شهر کوچکیه،مانور نمیتونی زیاد توش بدی برای آموزشگاهها و مدارس و ...باید ببینید هدف جابه جا شدنتون برای چیه.مثلا من دنبال یک مهد زیر نظر آموزش و پرورش هستم ولی هنوز گیرم نیومده.اما زیر نظر بهزیستی،خودم از نزدیک مهد خورشید را دیدم که فضاش خیلی خوب بود یا مهدی که دوستمون معرفی کرد که باید برم ببینم.اما زیر نظر آموزش و پرورش پیدا نکردم

ممنوونم از توضیحت.‌باز شبهای دیگه تاپیک بزن خانومای شمالی رو صداکن مهربونن میان کمکت گلم. اما خیلی گ ...

عزیزم متری ۴۰۰ یا ۵۰۰ یا حتی ارزونتر هم میتونی گیر بیاری ولی با مرکز شهر ۱۰دقیقه یا حتی کمتر فاصله هست.مردمش ماااااااااه هستند،خیلییییی مهربونند،قبول دارم 

نظرها فرق میکنه،ببین باید بری و با دید خودتون تصمیم بگیرید.مثلا لاهیجان از لحاظ طبیعت و زیبایی واقعا ...

من هنوز بچه ندارم و به این چیزایی که گفتی الان فکر کردم... درسته خب اصفهان خیلی پیشرفته تره ولی اونجا طبیعت و آب و هواشه که ما دوست داریم. 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من هنوز بچه ندارم و به این چیزایی که گفتی الان فکر کردم... درسته خب اصفهان خیلی پیشرفته تره ولی اونج ...

بله عزیزم اونجا آب و هواش عالیه،متاسفانه اصفهان هم توی آب و هم توی خاکش سرب وجود داره و سپاهانشهر متاسفانه دوساله که معدن کنارش غنی سازی سرب هم شروع کرده و واقعا دیگه جای موندن نداره.

2706