2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به مظر من ضعيف تر از اونيه ك بخاد درمان كنه چيزيو 

از اون حرفه اي تر هست 

براي جاي زخم و سوختگي 

ولي براي چرب كردن فك كنم خوب باشه 

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.

من گرفتم برای جای زخم عالی بودبرامن حتی دوبارزدم کمرنگ شدالهیشکر 

ولی برای ترک نزدم یه عالمه دارما 😂ولی خیلی بایدبزنه نوشته دوماه اگه اشتباه نکنم بزنیدروی ترک.

حالانمیدونم برای ترک کاربردداره یانه .ولی برای جای زخم خو بود.

برای جلوگیری ازترک هم نزدم ولی شنیدم نمیصرفه خیلی گرون درمیادوزودتموم میشه برای ترک نزدنازچن نفرشنیدم پمادویتامین اد خوبه

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
2738
به مظر من ضعيف تر از اونيه ك بخاد درمان كنه چيزيو  از اون حرفه اي تر هست  براي جاي زخم و ...

جای زخم وهمینطورسوختگیه منوزودبردالهیشکروجای جوشو

آی ام امام رضایی😍.       خدایا هرچی دارم تو دادی شکرت به همه چیز   ❤  همیشه بهم  حواست هست .                         👼🏻👣❤ چند سال گذشت ولی هنوز نی نی نیومده. اما من به مهربونی خدا دلگرمم ومطمن و میدونم هروقت درست ببینه خلق بچم براش کاری نداره. پس ایشالله تا اونروز منتظر و با امید میمونم. مرسی خداجون که امام رضات روبه ما دادی. منت بزرگی سرمون گذاشتی. امام رضا روصداکن تا دست محبتش روببینی ! نا امیدت نمیکنه چون مهربونه !
به مظر من ضعيف تر از اونيه ك بخاد درمان كنه چيزيو  از اون حرفه اي تر هست  براي جاي زخم و ...

واسه جای زخم چی خوبه؟

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک
واسه جای زخم چی خوبه؟

من رژودرم استفاده كردم عاااااالي بود 

فقط بايد طولاني استفاده بشه واقعا ترميم ميكنه ايراني هم هست 

البته هم كرمارو بايد طولاني مصرف كرد 

ولي اينو من ميدونم ك جواب ميده صددرصد

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.
من رژودرم استفاده كردم عاااااالي بود  فقط بايد طولاني استفاده بشه واقعا ترميم ميكنه ايراني هم ...

بایواویل که خیلی بهتر از رژودرمه😐

تعجب میکنم قیاسشون میکنی

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک
بایواویل که خیلی بهتر از رژودرمه😐 تعجب میکنم قیاسشون میکنی

بااويل قدرت ترميمش خيلييي ضعيفه 

ولي رژودرم زخم  خيلي بزرگو خيلي خوب كرد برام 

البته قدرت ترميم بايو رو من تنها نميگم از خيليا شنيدم با اينكه خيلي دوس داشتنيه ولي برا ترميم راضي نيستن

2706