2726
عنوان

| مشاهده متن کامل بحث + 424 بازدید | 30 پست

چند هفته هستی جنسیت مشخص بود 

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   

احتمال داد خانما می شه بگین از کجا گفتين دختره

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
احتمال داد دختره؟؟

آره گفت چیزی نمی بینم احتمالا دختره

وزن اولیه ۷۴ وزن الان60  وزن هدف۵۵ , شعارم :ما می تونیم و لایق بهترینها هستیم ,من سایزم ۴۶ بود الان ۳۸ هستم باور نمی کردم ولی تونستم تو هم می تونی پس شروع کن تو هم می تونی من عضو گروه آبی بودم و سر گروه گلم آسنات جونه ولی این هفته سبز شدم و زیتونپرورده جون سر گروهم شده
احتمال داد دختره؟؟

اون استخوان وسطی چرا کجه؟ 

این استخوان ران پا ست ولی مگر خودشون نگفتن

پس چراکجه؟ 

آخه وقتی می ری سونو اونا برای اندازه گیری دور سر و ران پا و استخوان نازال بینی که برای مشخص شدن سلامت جنین این علامت ستاره ای رو می زارن تا سانت بشه 

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   

بلاخره جنسیت نینی کدوم بود.ان شاالله صحیح و سالم و جنسیت دلخواهت بوده باشه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤
بلاخره جنسیت نینی کدوم بود.ان شاالله صحیح و سالم و جنسیت دلخواهت بوده باشه

دختره گلم، 28 زایمان دارم

ان شاءالله به سلامتی بغلش بگیری خدا حفظش کنه

خدایا ناامیدم نکردی هیچ وقت الانم مطمنم ناامیدم نمیکنی. خدایا نزار هیچ آرزویی آرزو بمونه.خدایا دل همه ی دوستامو شاد کن. هر بژی کورد❤

عزیزم بقیه دوستان تو تاپیک بانو خیلی دلتنگتن.چرا نمیای تاپیک و از خودت خبر نمیدی.

سلام عزیرم.دختر کجا رفتی یهو غیبت زد. دلمون خیلی برات تنگ شده 😘😘ان شااله که قدم گل دخترت مبارک باشه عزیزم. امیدوارم زایمان راحتی داشته باشی و به سلامتی کوچولوت رو بغل بگیری😍😍

راستی از زنداداشت چه خبر

باردار شد؟ 

2706