2733
2734

بابلیس پیرزنی میکنه قیافه رو نمیدونم چرا

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من موهامو خیس خیس میبافم خشک که شد باز میکنم میشه فر سیم تلفنی😀گاهی هم جلو موهام بیگودی میزارم نصفه

بعد چکار کنم به هم نریزه روسری سر کنم برم مهمونی تا اونجا خراب نشه

من بارها فر كردم

ولي اصلا جالب نشده

فر ريز ريز دوست دارم

از كف سر

متاسفانه موهاي من سريع بازميشه

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.

بنظرم برو فر شیش ماهه کن.بهتره.یا ارایشگاه.نمیدونم ملت چطور فر میکنن منکه یاد نگرفتم.حتی بادستگاه فر کن هم زشت میشه

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
من بارها فر كردم ولي اصلا جالب نشده     فر ريز ريز دوست دارم از كف سر متاسفانه موهاي ...

آره مشکل منم هست،ولی باشگاه فر میکنن فکر کنم تافت میزنن،نامردا از یکیشون پرسیدم چکار کردی گفت موهای خودمه فر نکردم،منم که گوشام دراز

2738

قبلش یه اسپری هایی هست حالت دهنده ان ازونا بزن و شونه کن بعدشم فر کن و تافت باید بزنی وگرنه باز میشه

من با بابلیس فر میکنم قشنگ میشه ولی شونه میکشم بعدش فر درشت میشه 

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪
بعد چکار کنم به هم نریزه روسری سر کنم برم مهمونی تا اونجا خراب نشه

تافت بزن ولی خوب انتظار نداشته باش باز نشه اصلا بستگی به موهات هم داره موهای من خ لخته

Sen sevdanin sultanisin hem😍güneşim mehtabimsin😍
آره مشکل منم هست،ولی باشگاه فر میکنن فکر کنم تافت میزنن،نامردا از یکیشون پرسیدم چکار کردی گفت موهای ...

خوب شاید راست گفته کمک یکم به موهام روغن بزنم با اب کمی هم سرم رو تکون بدم البته وقتی از حمام میام فر فر میشه ولی در عوض یک ساعت سشوار میکشم صافش میکنم وقتی میخوام جایی برم

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   
2706