2733
2734

مارك گريماس و گاش 

فلورمار من فقط از اينا استفاده ميكنم 

قيمت مارك گريماس از ٨٠به بالا 

💜عضو تاپیک رژیم طلایی مادران💜وزن قبلی٧٩وزن فعلی ٧٠  ۶۰😍 💜                              عضو گروه تغییر♀️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
 قيمتاشون چنده؟

من از متوسط گفتم تا خیلی گرون دیگه ... اول باید ببینی استفاده خودت چیه بعد بودجه ای ک داری ... مثلا لورال بعضی کرمپودراش ...دیور و مک رژاش ... استی لاودر کرمپودرش ...اناستازیا سایه هاش ... لانکوم مدادابرو و رژاش و عطرش ... دیور خیلی خوبه ولی پولشم خوبه . 

2738

.ببین رژ مات مک بگیر رنگای لایت ک برای بیرونم استفاده کنه . رژهای گلدن رز و بورژوا هم خوبن . 

.کرمپودر باید تست کنی دیگه ، ازکم ب زیاد فارماسی لورال ارتدکو مک لانکوم استی لادر 

.رژگونه اسنس داره قیمتش مناسبه چیز مهمی نیست ولی بنظرم یه پلت کانتور مارک خدب بگیر اگر خواستی جایی از صورت رو تیره کنی جایی رو روشن ...داشته باشی یه جا ک معمولا یه رنگ صورتی و گلبهی هم برای رژگونه دارن مثلا مارک مک یا اناستازیا یا لانکوم اینارو همه رو باید تست کنی دیکه و ببینی کدوم قیمت بهتره برات 

بعد ریمل هم لانکوم یه مدل پرفروش داره دیپ رومنسم ک تعریف میکنن و دوسه .

بعد مداد چشم مشکی هم بل سفید ک روش زنگوله داره یا لانکوم ک گرونتره .

مدادابرو نمیدونم چی بگیری خودت تصمیم بگیر چکار کنی برای ابروت .

چیزای اصلی رو برات گفتم ...

برای لبت یه کرم لب بگیر ک مارک وازلینه یا هیدرودرم و اینا دارن .

برای دور چشمت یه کرم خیلی سبک بگیر برای قبل ارایشت بزنی زیر چشمت .نمیدونم چ مارکی 

بعد 🤔 

اگر زیر چشمت سیاهی و گودی داره دیگه کانسیلر لازم میشی ک یه مدل معروف داره مارک میبلین .

2706