2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استارتر من ۶.۳‌بودم در عرض یکو نیم ماه شدم ۲ قبل بارداری باید یدوفولیک بخوری این خیلی تاثیر داره برا کم کاری خوبه بعدشم من هر روز نصف قرص ۲۵ میکرو رو میخوردم جمعه و دوشنبه کامل میخوردم نیم ساعت بعدشم صبحانه میخورم حتما توام یدوفولیک رو بخور خیلی خیلی برات خوبه هیچ ضرری نداره

کم کاری آدمو عصبی میکنه افسردگی میاره آدمو چاق میکنه ولی از پرکاری اطلاعی ندارم

عصبیم افسردگیم دارم بااینکه خیلی کم غذامیخورم اماکم لاغرمیشم البته چاق نیستم امانسبت به رژیمم حالامیخام آزبدم.

مرسی 

گرنگهدارمن آنست که من میدانم شیشه رادربغل سنگ نگه میدارد.
2738
استارتر من ۶.۳‌بودم در عرض یکو نیم ماه شدم ۲ قبل بارداری باید یدوفولیک بخوری این خیلی تاثیر داره برا ...

مرسی ازت عزیزم.

حالا رفتم با دکتر ازمایشگاه صحبت کردم یه نمونه دیگه گرفت ازم فرستاد یه ازمایشگاه تخصصی تر.خودم احتمال میدم ازمایشگاهم اشتباه کرده.

اخه درحالت عادی من مشکل تیرویید هیییچوقت نداشتم اینم بخاطر بارداری دکتر زنان گفت اگر بیاد پایین بهتره.الانم زیاد بالا نیست.

حالا تافردا عصر قرار شده جوابمو بدن.اگر دیدم اینم بالاست میرم به دکتر غدد میگم که دوز دارومو بالا ببره.خداکنه خداکنه بیاد پایین.بخدا نمیتونم دیگه سیکل ای وی اف رو عقب تر بندازم

خدایا عیدیه عید غدیر امسالم جواب مثبت آزمایش بارداریم باشه لطفا.....
استارتر نگران نباش زیر نظر یک متخصص غدد باش مسکلی بذای حاملگیت پیشنمیاد من هاشیموتو دارم یه نوع کم ک ...

عزیزم خدارو شکر که پسرت سالم و سلامته.خدا برات حفظش کنه

منم ۶ ماهه فهمیدم هاشیموتو دارم...تو دوران بارداریت غیر از لوتیروکسین ،کورتون هم مصرف میکردی؟؟ عدد انتی تی پی اوت چنده عزیزم؟؟

ممنون عزیزم اخه بذام ای وی اف نمیکنن میگن باز برو دارو بخور تا بیاد پایین

سلام.عزیزم شما داروهات رو سر وقت مصرف کن و استرس هم نداشته. باش.چون منتظر تنظیم هورمونت هستی واسترس داری بدنت نسبت به دارو مقاوم شده

خدایا چنان کن سرانجام کار/توخشنود باشی و ما رستگار
عزیزم خدارو شکر که پسرت سالم و سلامته.خدا برات حفظش کنه منم ۶ ماهه فهمیدم هاشیموتو دارم...تو دوران ...

انتی تی پی او رو یادم نمیاد ولی خیلی بالا بود کلا تو عمرم فقط لووتیروکسین مصرف کردم تا حالا کورتون بهم ندادن 

انتی تی پی او رو یادم نمیاد ولی خیلی بالا بود کلا تو عمرم فقط لووتیروکسین مصرف کردم تا حالا کورتون ب ...

خدارو شکر عزیزم...منم میخوام پنج شیش ماهه دیگه واسه بارداری اقدام کنم.نگران انتی تی پی او ام.....برام دعا کن به سلامتی تموم شه