عنوان

سقط و افسردگی

1962 بازدید | 42 پست

سلام به همگی 

سه تا سقط داشتم .

یک ماه از سقط سومم میگذره .

الان خیلی احساس بدی دارم .

از همه بدم میاد.

فقط دوست دارم تو خونه باشم.

دوست ندارم جایی برم. 

به زور میام سرکار.

همش دوست دارم گریه کنم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سخته ،درد سنگینیه ،امیدوارم خدا بهت صبر و آرامش بده

سعی کن زیاد خونه نمونی ،آهنگ غمگین گوش ندی،اگه وقت داری حتما باشگاه برو،اگه امکانشو داری خرید درست و حسابی بکن لباستو تغییر بده لوازم آرایش جدید بخر،برا خونت وسایل بخر

من میدونم که مادر میشم اصلا مطمینم که میشم خیلی زود
سخته ،درد سنگینیه ،امیدوارم خدا بهت صبر و آرامش بده سعی کن زیاد خونه نمونی ،آهنگ غمگین گوش ندی،اگه ...

ممنون عزیزم. 

فعلا حس هیچ کاری رو ندارم .

حیلی احساس بدی دارم . 

ممنون عزیزم.  فعلا حس هیچ کاری رو ندارم . حیلی احساس بدی دارم .      ...

میفهممت عزیزم ولی نباید به این احساس بال و پر داد،وگرنه افسرده میشی

من خودمم دخترمو ماه پنجم حاملگی از دست دادم .احساس میکردم وسط جهنمم دارم میسوزم،الانم کامل خوب نشدم ولی تمام تلاشم این بود که افسرده نشم

من میدونم که مادر میشم اصلا مطمینم که میشم خیلی زود
با حرف دوستمان موافقم من رفتم دكتر دارو داد و بعد چند ماه بهتر شدم  براى من سخت بود چون همزمان ...

خیلی سخته .  تو حاملگی دومم همزمان با من 6 تا از دوستام حامله بودن و مرتب با هم در ارتباط بودیم . تا اینکه پسرم رو مجبور شدم تو هفته 20 به دلیل مشکل حاد قلبی سقط کنم . تقصر اون بنده خداها که نبود ولی دیدنشون برام خیلی سخت بود .  مثلا میخواستن منو آروم کنن ولی وقتی اونا رو میدیدم بدتر عصبی میشدم .  یکی یکی به سلامت بچه هاشون رو به دنیا آوردن و من فقط با حسرت نگاه کردم . خیلی شرایطه بدی بود . الانم اصلا دوست ندارم باهاشون در ارتباط باشم. نسبت به نوزاد و زن حامله حساس شدم . دوست ندارم این حالت رو داشته باشم ولی دست خودم نیست .

دیروز تو مترو یه خانومه حامله بود . روبه روی منم نشسته بود . کلی بهش چپ چپ نگاه کردم .

حالا امسال هم خواهر شوهرم قصد بارداری داره . انشالله که زود باردار بشه . ولی اگه بشه میشه آینه دق رو به روی من . حالا با دوستام میتونم رابطه نداشته باشم ولی با خواهرشوهر که نمیشه .

منم اسقند سقط کردم ولی هنوز باهاش کنار نیومدم دو ماه تو اقدامم ولی خبری نیست دیروز گه پریود شدم انقد ...

من که فعلا دکتر گفت تا دلیل مشخص نشه نباید اقدام کنی .  

دیروز رفتم کلینیک رویان تشکیل پرونده دادم. یه لیست آزمایش باید انجام بدم.  اصلا توانش رو ندارم. 

2706