2733
2734
عنوان

زشت ترین رفتاری که از اطرافیانتون دیدین چی بوده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2096 بازدید | 74 پست
دقیقا . منم احساس میکنم یه مشکل روانی داره وگرنه آدم عاقل اینکارو نمیکنه 

طفلی دخترش آینده اش چی میشه جلو هر کس و ناکس تحقیر میکنه

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زشت ترینش اینه که یه بار رفتیم پارک یکی از اشناها باقی غذاشو که برنج و قورمه بود ریخت رو اسفالت در ص ...

اییییی منم دیدم که میگن غذا بزار ببریم برا بچم . این رفتار هم آزارم میده

اوه اوه جاریم انقدر بد دهنه جلو همه فحش میذه بعد بچش فحش میده میگه نمیدونم از کی یاد گرفته 

😂😂😂بازم جاری انترت😂😂

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2728
دلیلش چیه که مستاجری بشینید؟

میگه دوره خونش نیم ساعت فاصلس

میگه جوری خونه بگیرین هرشب بتونم بیام ببینم چه خبره خونتون

با این اوضاع گرونی اجاره ...

میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کنید..😍😍یه آذرماهی مهربون 🤪😋😋
کار مادر که بین بچه هاش فرق میذاره فحش دادن مادر شرط مسخره مادرم که با شوهرم نرم بیرون و با اینکه ...

اصلا قبول نکن شوهر منم خونه داشت مامانم گیر داده بود منطقه شلوغیه خونه رهن کنید با اینکه یکی از بهترین مناطق اهوازه،اصلا قبول نکنیااااا😲🐀

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
2738
زشت ترینش اینه که یه بار رفتیم پارک یکی از اشناها باقی غذاشو که برنج و قورمه بود ریخت رو اسفالت در ص ...

این آخری خیلی زشته...

باور کنید من توی مراسم ختم یکی از بستگان دیدم،خانمه اومد به خانواده مرحوم گفت ی پرس غذا بدید ببرم برا بچه م...

نیکی چو از حد بگذرد،،نادان خیال بد کند..
این آخری خیلی زشته... باور کنید من توی مراسم ختم یکی از بستگان دیدم،خانمه اومد به خانواده مرحوم گفت ...

واقعا بده من متنفرم از این کار حتی دیده شده میوه و شیرینی هم بردن🐀😐

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
اصلا قبول نکن شوهر منم خونه داشت مامانم گیر داده بود منطقه شلوغیه خونه رهن کنید با اینکه یکی از بهتر ...

میگه بری اونجا اسمت نمیارم رهن که هیچ برای اجاره هم پول نداریم  ولی نمیفهمه میگه اگه بدتون میاد اجاره بشینید خونه بخرید اخ با کدوم پول اینجاها خونه کم کم۲۰۰تومنه

میشه برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کنید..😍😍یه آذرماهی مهربون 🤪😋😋
2706