2733
2734
عنوان

دختر4سالم سنگ کلیه داره چیکارکنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3171 بازدید | 26 پست
لیزر نکردید؟

سلام گلم. اول برو مایعات بهش بده . اگه دفع نشد و اذیت میشد میتونی از دارو گیاهی که یکی از خانوما گفته بود رو استفاده کنی. چون خواهرم سفارش داد سنگ ۱۳ میلی بدون درد از بین رفت.👇این پیام بود تو نی نی سایت خوندم

سلام بچه ها. شوهر من در کلیه اش یک سنگ ۱۶ میلیمتری داشت. دکتر گفت باید سنگ شکن کنه. 

( شوهرم در ۵ سال گذشته دوبار سنگ شکن کرده)تا اینکه همکار شوهرم داروی گیاهی اقای کردی رو بهش معرفی کرد. شماره اقای کردی رو از همکار شوهرم گرفتیم(۰۹۱۵۹۵۱۳۵۳۳) (این شماره رو در گوشیتون ذخیره کنید نیاز پیدا می کنید.)و تماس گرفتیم و داروی گیاهی اقای کردی رو سفارش دادیم و برامون ارسال کرد. دوره مصرف دارو ده روزه بود. شوهرم بعد از ده روز سونوگرافی داد .سنگ کاملا حل شده بود جوری که اصلا شوهرم متوجه نشده بود .بدون درد. مثل معجزه بود .دکترش هم تعجب کرده بود. اقای کردی بهمون گفت که دارو رو ضمانت میکنه و اگر نتیجه نگرفتید پولتون رو پس میدم.من به هر که معرفی کردم نتیجه گرفته. بعدا فهمیدیم که  ایشون معروف هستن و در این چند ساله هزاران بیمار سنگ کلیه ای بدون درد و راحت از سنگ کلیه نجات پیدا کرده اند. من که به همه توصیه میکنم. شما هم هر کی سنگ داره بهش بگید تا مشکلشون مثل شوهر من حل بشه. خیلی ها دنبال این  جور دارویی هستن

آزمایش دادین برای علت تشکیل سنگ؟

ازمایش واسه علتشو که دکترگفت هروقت دفع شد ازمایش بده که اینم دفع نمیشه پلی بنظرم دخترم زیاد اب نمیخوره واسه این تشکیل شده

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درد داره؟😢

دکترگفت سنگش تو یه قسمت از کلیه شه که خیلی درد نداره ولی هروقت درد شدید گرفت سریع ببرید بیمارستان دخترمم تقریبا هرروز درد داره ولی شدیدنیس یکم روغن میمالم ساکت میشه فقط یبار دردشدید گرفت طفلکم میپیچیدبخودش

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...
دکترگفت سنگش تو یه قسمت از کلیه شه که خیلی درد نداره ولی هروقت درد شدید گرفت سریع ببرید بیمارستان دخ ...

اخه من داشتم داد میزدم

اون بچه کوچیک😔

خدا کمکش کنه چون خیلی سخته 

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
2731
سلام عزیزم. دارو گیاهی سنکل برای زیر ۱۲ سال هم خوبه. من تو سایتش نگاه کردم .گفته کودکان تا ۱۲ سال مق ...

دیدم سایتشو ممنون گفتی من یبار رفتم داروخونه گفتم قطره سنکل واسه بچه میخام گفت روش نوشته واسع بالای 12سال

آره ازعطاری بگیر از خودشون بپرسی بهتر میدونند

عطاریای شهر ما نداشتن ازهمه جا پرسیدم خواهرمم تهران دوجاپرسیده نداشتن حالا امروز میره چندجادیگه بپرسه شما ازکدوم شهرگرفتید؟

اخه من داشتم داد میزدم اون بچه کوچیک😔 خدا کمکش کنه چون خیلی سخته 

واسه شما بادارو دفع شد؟

واسه شما بادارو دفع شد؟

نه شوهرم ۱باکس دلستر تلخ گرفت ب زور ۱کیشو خوردم 

یعنی در عرض ۵دقیقه خوردم

درد شدید گرفتم و رفتم دستشویی دفع کردم

البته بگم همممممش شیاف میزدم هممممش

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
2738
عطاریای شهر ما نداشتن ازهمه جا پرسیدم خواهرمم تهران دوجاپرسیده نداشتن حالا امروز میره چندجادیگه بپرس ...

اصفهان یه گیاهیه مثل تره تهش هم یکمی قرمزه

اشتیاقی‌که‌به‌دیدارتودارددل‌من‌دل‌من‌داند‌ومن‌دانمو‌دل‌داندومن👶👶
گیاه بُن سُرخ بگیر دمش کن روزی یه فنجان بهش بده بیشتر نه سنگش میاد  من خواهرم سنگ داشت خوردروز ...

عزیزم میشه لطفا بگین چطوری باید دمش کنی با چقدر آب وچقدر از گیاه و چقدر بمونه تا دم بکشه ؟؟