2726
عنوان

دختر4سالم سنگ کلیه داره چیکارکنم؟

3170 بازدید | 26 پست

چندماهه تحت نظردکترکلیه ومجاری ادرار دارو استفاده میکنه ولی خوب نشده بنظرتون از داروهای گیاهی استفاده کنم؟

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...

ببین باید خیلی مایعات بهش بدی.لبنیات محدود یا نده.چیزای سرد نخوره.ببین دشمنش لبنیاته.الان فصل هندونست تا میتونی بهش بده.پدر بزرگم کلیش سنگ ساز بود با رعایت این موارد خوب شد.که دکتر طب سنتی تجویز کرده بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سنکُل میخوره؟چند سانته؟

نه سنگکل واسه بالای 12 ساله

دوتاسنگ 3 میل داره

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...
2728
ببین باید خیلی مایعات بهش بدی.لبنیات محدود یا نده.چیزای سرد نخوره.ببین دشمنش لبنیاته.الان فصل هندونس ...

خیلی هندونه میخوره ولی اصلا فایده نداشته

شنیدم هندوانه را کامل با تمام ملحقاتش بپزی و بخوری سنگ کلیه را دفع میکنه ولی میدونم برای بچه چهارسال ...

اینو توگوگلم نوشته بودولی گفته بود سه لیوان بخوره دراز بکشه 45 دیقه دیگه دوباره دخترم نمیتونه بخوره امتحان کردم

گیاه بُن سُرخ بگیر دمش کن روزی یه فنجان بهش بده بیشتر نه سنگش میاد 

من خواهرم سنگ داشت خوردروز سوم سنگش اومد 

اشتیاقی‌که‌به‌دیدارتودارددل‌من‌دل‌من‌داند‌ومن‌دانمو‌دل‌داندومن👶👶
گیاه بُن سُرخ بگیر دمش کن روزی یه فنجان بهش بده بیشتر نه سنگش میاد  من خواهرم سنگ داشت خوردروز ...

از عطاری؟

چقد باید بریزم واسه یه فنجون؟

آره ازعطاری بگیر از خودشون بپرسی بهتر میدونند

ممنونم اینم امتحان کنم ایشالا جواب بده

2706