1147
1226
عنوان

دختر4سالم سنگ کلیه داره چیکارکنم؟

225 بازدید | 24 پست

چندماهه تحت نظردکترکلیه ومجاری ادرار دارو استفاده میکنه ولی خوب نشده بنظرتون از داروهای گیاهی استفاده کنم؟

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...

ببین باید خیلی مایعات بهش بدی.لبنیات محدود یا نده.چیزای سرد نخوره.ببین دشمنش لبنیاته.الان فصل هندونست تا میتونی بهش بده.پدر بزرگم کلیش سنگ ساز بود با رعایت این موارد خوب شد.که دکتر طب سنتی تجویز کرده بود

سنکُل میخوره؟چند سانته؟

نه سنگکل واسه بالای 12 ساله

دوتاسنگ 3 میل داره

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156
ببین باید خیلی مایعات بهش بدی.لبنیات محدود یا نده.چیزای سرد نخوره.ببین دشمنش لبنیاته.الان فصل هندونس ...

خیلی هندونه میخوره ولی اصلا فایده نداشته

شنیدم هندوانه را کامل با تمام ملحقاتش بپزی و بخوری سنگ کلیه را دفع میکنه ولی میدونم برای بچه چهارسال ...

اینو توگوگلم نوشته بودولی گفته بود سه لیوان بخوره دراز بکشه 45 دیقه دیگه دوباره دخترم نمیتونه بخوره امتحان کردم

گیاه بُن سُرخ بگیر دمش کن روزی یه فنجان بهش بده بیشتر نه سنگش میاد 

من خواهرم سنگ داشت خوردروز سوم سنگش اومد 

فقط امیدم به خداست ،خدایی که هیچگاه امید بنده اش راناامید نمیکند اوبخواهد من هم مادرمیشوم👶
8
گیاه بُن سُرخ بگیر دمش کن روزی یه فنجان بهش بده بیشتر نه سنگش میاد  من خواهرم سنگ داشت خوردروز ...

از عطاری؟

چقد باید بریزم واسه یه فنجون؟

از عطاری؟ چقد باید بریزم واسه یه فنجون؟

آره ازعطاری بگیر از خودشون بپرسی بهتر میدونند

فقط امیدم به خداست ،خدایی که هیچگاه امید بنده اش راناامید نمیکند اوبخواهد من هم مادرمیشوم👶
آره ازعطاری بگیر از خودشون بپرسی بهتر میدونند

ممنونم اینم امتحان کنم ایشالا جواب بده

1167
نه سنگکل واسه بالای 12 ساله دوتاسنگ 3 میل داره

سلام عزیزم. دارو گیاهی سنکل برای زیر ۱۲ سال هم خوبه. من تو سایتش نگاه کردم .گفته کودکان تا ۱۲ سال مقدار مصرف .... و بزرگسالان این مقدار...

یعنی کودکان زیر ۱۲ سال هم خوبه.

اینم سایتش  .موارد مصرف نوشته .که نگاه کردم👇

http://www.goldaru-co.com/fa/products/group-therapy/kidney-and-urinary-tract/sankol-drop#tab17

لیزر نکردید؟

سلام گلم. اول برو مایعات بهش بده . اگه دفع نشد و اذیت میشد میتونی از دارو گیاهی که یکی از خانوما گفته بود رو استفاده کنی. چون خواهرم سفارش داد سنگ ۱۳ میلی بدون درد از بین رفت.👇این پیام بود تو نی نی سایت خوندم

سلام بچه ها. شوهر من در کلیه اش یک سنگ ۱۶ میلیمتری داشت. دکتر گفت باید سنگ شکن کنه. 

( شوهرم در ۵ سال گذشته دوبار سنگ شکن کرده)تا اینکه همکار شوهرم داروی گیاهی اقای کردی رو بهش معرفی کرد. شماره اقای کردی رو از همکار شوهرم گرفتیم(۰۹۱۵۹۵۱۳۵۳۳) (این شماره رو در گوشیتون ذخیره کنید نیاز پیدا می کنید.)و تماس گرفتیم و داروی گیاهی اقای کردی رو سفارش دادیم و برامون ارسال کرد. دوره مصرف دارو ده روزه بود. شوهرم بعد از ده روز سونوگرافی داد .سنگ کاملا حل شده بود جوری که اصلا شوهرم متوجه نشده بود .بدون درد. مثل معجزه بود .دکترش هم تعجب کرده بود. اقای کردی بهمون گفت که دارو رو ضمانت میکنه و اگر نتیجه نگرفتید پولتون رو پس میدم.من به هر که معرفی کردم نتیجه گرفته. بعدا فهمیدیم که  ایشون معروف هستن و در این چند ساله هزاران بیمار سنگ کلیه ای بدون درد و راحت از سنگ کلیه نجات پیدا کرده اند. من که به همه توصیه میکنم. شما هم هر کی سنگ داره بهش بگید تا مشکلشون مثل شوهر من حل بشه. خیلی ها دنبال این  جور دارویی هستن

آزمایش دادین برای علت تشکیل سنگ؟

ازمایش واسه علتشو که دکترگفت هروقت دفع شد ازمایش بده که اینم دفع نمیشه پلی بنظرم دخترم زیاد اب نمیخوره واسه این تشکیل شده

درد داره؟😢

دکترگفت سنگش تو یه قسمت از کلیه شه که خیلی درد نداره ولی هروقت درد شدید گرفت سریع ببرید بیمارستان دخترمم تقریبا هرروز درد داره ولی شدیدنیس یکم روغن میمالم ساکت میشه فقط یبار دردشدید گرفت طفلکم میپیچیدبخودش

دکترگفت سنگش تو یه قسمت از کلیه شه که خیلی درد نداره ولی هروقت درد شدید گرفت سریع ببرید بیمارستان دخ ...

اخه من داشتم داد میزدم

اون بچه کوچیک😔

خدا کمکش کنه چون خیلی سخته 

۱ آرزوی خوب کن برا دخترم😍😍
1241