2733
2734
عنوان

دارم جاری دار میشم کلاس هشتمه

7881 بازدید | 127 پست

بچه مادرشوهرم یه دختری با مادرش دیده ازشون شماره گرفته برای برادرشوهرم حالا برادرشوهرم از خداشه فقط ازدواج کنه مادرشوهرم میگه هر دم میگه پس کی برام زن میگیری از اون ور مادر دختره روزی دوبار زنگ میزنه به مادرشوهرم پس چرا نمیایین سر بزنید به نظرم اونا هول شدن اینا هم دست دست میکنن مادرشوهرم میگه یا با هم بریم ببینیمش یا دعوتشون کنم

پسرم همه دنیام 😘💋💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
کلاس هشتم😰 این رسما کودک آزاریه خاک تو سر همچین ادمایی که بچه رو شوهر میدن

واقعا خاک تو سرشون

فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت   

كلاس هشتم!!!!!!!!! چه عقب مونده هايي هستن!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2738

کلاس هشتم میشه چن ساله🤔

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم

خوب وقتی خودش و پدر مادرش اینقدر عجله دارن بالاخره یکی مثل خودشون با فرهنگ و سطح فکر خودشون پیدا میشه میگیرتشون دیگه تعجب نداره برادرشوهر شما نه یه کودک ازار دیگه چه فرقی میکنه.اونی که پشیمون میشه و سال های کودکی و نوجوونیش به جای ورزش و موسیقی و پیشرفت و درس خوندن صرف چک و چونه زدن با مادرشوهر و بچه و جاری و خواهرشوهر ووو میشه و احتمالا هرروز تاپیک های پول نمیده میزنه توهین میکنه خسیسه ووو رو ازش میبینیم  بچه خودشونه به ماچه که حرص بخوریم

البته انشالله که جزو استثناهاست و هر دوباهم پیشرفت میکنن و خوشبخت میشن 

بیشترشون هم رابطه خانواده گی خوبی ندارن و از دست هم فرار میکنن مادر و دختر

حال متکلم از کلامش پیداست

کلاس هشتم میشه چندساله ؟ 

چه خانواده ی سبکی ؟ ارزش دخترشونو میارن پایین 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
2706