2737
2739

سلام. نوزاد من 34 هفته اومده الان 11 روزشه.بستریه. الان شیری بهش میدن استفراغ  صفراوی میکنه ولی مدفوع هم کرده.دکتر میگه احتمالا انسداد روده داره شاید جراحی بشه.کسی اینجوری بوده نوزادش؟؟ جراحی کردن یا راه حل دیگه ای هم داره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید رفلاکس اخه وقتی پی پی کنه ک دیگ ملوم روده هاش مسدود نیس

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم
2728

یعنی هم شیر میخوره بر میگردونه؟به ازای هر وعده ک میخوره یا نه کلا مثلا روزی پنج بار

بیاین ب عقاید و سلیقه هم احترام بزاریم هی سعی نکنیم ب زور عقایدمونو بزرو تحمیل هم کنیم این احترام گذاشتنو یاد بگیریم تا مخل اسایش کسی نشیم بدونید  رک بودن و بیشعور بودن  خیلی نزدیکن پس به هوای رک حرف زدن با بیشعوری طرفمونو ناراحت نکنیم
2738
نت ضعیفه ، مهمترین علامتش مدفوع نکردنه و حتما باید عمل بشه ،شما بچتو پیش دکتر دیگه ای هم ببر تا اطمی ...

پرستار گفت مدفوع میکنه. اما این زرد اب بالا اوردن و منبسط شدن روده ها که باعث شد خونرسانی کم بشه و خون تزریق کنن .نگرانم کرده. به دکتر دیگه ای زنگ زدم گفت باید بیاری ببینمش. که خب بستریه بچه م نمیشه.

پرستار گفت مدفوع میکنه. اما این زرد اب بالا اوردن و منبسط شدن روده ها که باعث شد خونرسانی کم بشه و خ ...

اگر صلاح میدونی ببر بیمارستان علی اصغر ،بچه ی من داشت از دست میرفت تو بهترین بیمارستان دنیا اومد اما تشخيصشون اشتباه بود ،انتقال دادم ببيمارستان علي اصغر ،خدا به روی بچم نگاه کرد عملش کردن و الان شکر خدا خوبه ،نمیخوام نگرانت کنم اما بابت کلیه هم یه چک بشه بهتره ،الهی که خدا کمکت کنه خیلی سخته منم کشیدم و همچنان دارم ميکشم

نوزاد منم 34 هفته دنیا اومد همراه با انسداد روده

خوب شد؟منم نوزادم هفته۳۶دنیا اومد با انسداد روده البته گفتن یه قسمت از روده اش نارس بوده  جراحی شد الان بستریه

فقط گوشه چشمی از نگاه خدا برای خوشبختی و سلامتی همه انسان ها کافی ستاین نگاه را هر لحظه از زندگی برایت آرزو می کنم
2706