2726

من پسرام دوقلو هستن یکی از قلا خیلی تو مهد ازش شکایت میکردن الانم تا حدودی هست اما الان عادیه یعنی هر دو تو یه سطحن اما یه سال پیش شرایط یکیشون این بودکه دایم تو مهد دعوا و گریه شدید میکرد و همیشه ازش شکات داشتن

چه غصه باشه چه شادی 0000 این نیز بگذرد   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من بردم روانشناس گفت نه اصلا بیش فعال نیست یکم نسبتا شیطنت داره اما بیش فعالی بعنوان یه مشکل نداره گواهی داد اوردم مهد

بعد مشکل حل نشد یه همکارم یبار سر درد دلم نشسته بود گفت پسر من اینطورر بود دکتر خودش بهش دارو داد از قضا منم پیش همون دکتر میبردم دفعه بعد بهش گفتم بررسی کرد گفت اره اینم یکم بیش فعالی داره

تمرکزو یادگیری پایین فعالیت بدنی زیاد  من بچگیم بیش فعال بودم دکترم الان که ۳۱ سالمه تشخیص داد ...

اره خیلی وقتا معلوم نمیشد بخصوص قدیما

من بردم روانشناس گفت نه اصلا بیش فعال نیست یکم نسبتا شیطنت داره اما بیش فعالی بعنوان یه مشکل نداره گ ...

درجه بندی داره.یه سری از بچه ها پرتحرکن پیش فعال ها میگن مردمک چشمشون خیلی تکون میخوره تمرکز ندارن آروم و قرار ندارن تو ارتباط با دیگران به مشکل میخورن.میگن یه بچه بیش فعال تو یه اتاق خالی تنها بزاری یه کاری دست خودشون میدن

اون گفته بود نصف شب نصف صبح اما من بعد ظهر تو خونه باهاش مشکلی ندارم نمیدم صبح میدمکه تو مهد آروم باشه و از وقتی میدم خدایی خیل تو مهد فرق کرد و میگن خوب شده البته به اونا نگفتم چیزی میدم چون تو گواهی نوشته بود این بیش فعالی نداره و من گفتم فقط با حرف و جایزه و تشویق این بهتر شده شما هم تشویقش کنید

اره خیلی وقتا معلوم نمیشد بخصوص قدیما

اصلا زمانی که بچه بودیم اصطلاحی تحت عنوان بیش فعالی که نبود 

سه نوع بیش فعالی داریم یکیش کمبود توجه که من داشتم تد بچگیم 

یکیش شیطنت 

و سومیش ترکیبی از این دو نوع هست 

ترسم کزین چمن نبری آستین گِل کز گلشنش تحملِ خاری نمی‌کنی
2706