2733
2734
اولا مونده که پایه موت تا چه حد باز شده باشه.بر حسب اون پایه رنگت فرق میکنه .اماااااااا کلا ممیز 1 دودی و ممیز 2 زیتونی هست.مثلا اگر موهات تا پایه 8 دکلره شده باشه باید 8/2 یعنی زیتونی و 8/1 یعنی دودی رو باهم مخلوط کنی و برحسب دلخواه هر کدوم رو که دوست داری تنش بیشتر نشون بده دو برابر اونیکی اضافه کنی.کلا دو تاش باهم رو وقتی تو ظرف بریزی باید اندازه یه تخم مرغ بشه ..یا اینجور بهت بگم مثلا میخای زیتونی باشه یکم تن دودی هم داشته باشه.1/3 تیوپ 8/2 میریزی بعد اندازه 1/4 تیوپ 8/1 دودی
سرت را بر شانه ی خدا بگذار تا او با نوازش های دستان مهربانش قصه ی عشق را چنان زیبا برایت بخواند که نه از دوزخ وحشت کنی و نه از بهشت به رقص درآیی ، نه از نداشتن چیزی غصه بخوری و نه از نداشتن کسی . . .
مامان ارشان منم یه سوال دارم.من اصلا نمیتونم وارد کلوپام شم.حتی موارد مورد علاقه ام هم نمیدونم کجاست.اصلا قاطی کرده.چیکار کنم.قسمت کلوپ رو که میزنم کلوپهای من باز نمیشه.ارور میده؟
سرت را بر شانه ی خدا بگذار تا او با نوازش های دستان مهربانش قصه ی عشق را چنان زیبا برایت بخواند که نه از دوزخ وحشت کنی و نه از بهشت به رقص درآیی ، نه از نداشتن چیزی غصه بخوری و نه از نداشتن کسی . . .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
پارمیسا جون ممنون از توضیحت . همین الانم دودی زیتونی تقریبا تیرست.و تناژ قرمزی نداره.اما همیشه آرایشگاه میرم.میخوام خودم رنگ کنم و فرمولش رو بلد باشم که مرتب رنگ ریشه بزارم.خسته شدم هر 3 هفته آرایشگاه 40 تومن بدم رنگ ریشه
.
2738
تانیا جان ببخش عزیز دلم اما واریاسیون موندگاری زیادی روی مو نداره حتی دکلره.فقط ازش برای تن دادن استفاده میشه.بهتره از رنگ بعنوان رنگساژ استفاده بشه
خوب تو پس بیشتر بخاطر ریشه هات میخای.ببین تو دوو راه داری یکی اینکه فقط ریشه هات رنگ شه و اصلا به قسمت های روشن رنگی نزنی که کار ارایشگره.اما اگر یه رنگ کلی بخای که ریشه هات رو هم بگیره و در عین حال قسمت های دکلره همچنان برنگ قبلی بمونه این فرمول رو که گفتم بزار .واریاسیون پیشنهادی تانیا جان ریشه هات رو قرمز میکنه.رنگ 000 هم اگر تنهاییش رو مثل رنگ درست کنی با اکسیدان 6% بزاری رو موهات 15-20 دیقه خیلی خوب میشه ریشه هات.میتونی توش واریاسیون دودی یا زیتونی به تنهایی استفاده کینی.اما تنها واریاسون بزاری قرمز میشه
2706