2726
عزیزم چله گرفتی شوهرت کار گیرش اومد

نتونستم تموم کنم نصفه ولش کردم نمیدونم فقط برای من اینجوریه یا بقیه ام همینطورن وقتی چله برمیدارم هر اتفاقی میفته تا غافل شم و رها کنمش از دردسر بگیر تا مریضی و فراموشی و مهمون ناخونده و سرگرم شدن و گرفتاری و....

لطفا درخواست دوستی ندید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دوستانه میگم چون خودم متضرر شدم، گول نخورید لطفا

سلام عزیزم وقتتون بخیر شما که همه اینارو امتحان کردید در اخر کسی پیدا شد که مشکلتونو حل کنو؟

من شدیدن مشکل دارم و کسیو هنوز نتونستم پیدا کنم😢⁦☹️⁩⁦♥️⁩

منم اعتقاد دارم و جواب گرفتم همیشه 

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
بچه ها چله استغفار یه جور معجزه ست خیلی عجیبه این چله. چهل رو به نیتی روزی صدتا استغرالله ربی و اتوب ...

گلم استغفرالله ربی و اتوب الیه درستشه

من یه منتظرم... منتظر حل شدن مشکلم. خدایا خسته ام از صدا زدن های بی جواب. نذار رو به تباهی برم. 12 سال گذشت و من همچنان منتظر. خدایا رحمتتو ازم دریغ نکن.به دلم افتاده این روزا حاجت روا میشم.  خدا جونم دلم مثل سیر و سرکه می جوشه کمکم کن .میشه لطفا برای حل شدن مشکلم صلوات بفرستین؟هر کی واسم دعا کنه الهی که حاجت روا شه.
خوب بیا من واست دعا میکنم ان شاأالله هرچی از خدا میخوای باصلاحت یکی بشه اگه نشد بهترشو بهت بده به ز ...

تورو خدا واسه ازدواج منم دعا کن🙏🙏🙏🙏🙏

التماس دعا دارم🥺 زندگیم گره خورده💔
عزیزم میشه درخواست دوستی منو قبول  کنی میشه شماره اون دعانویسم بدی بهم مرسی گلم

عه اینجایی هانیه😂

من تا پایان عمرم به این می اندیشیدم:زنی که عشق را میپذیرد،تا چه اندازه بی دفاع میگردد....خانمای سایت بیاید یاد بگیریم دل خانم باردار رو نشکنیم دل کسی که دامنش هنوز سبز نشده رو نشکنیم‌‌..اصلا چطوره دل آدمادو نشکنیم؟تاوانش خیلی سخته💔بیاید به عقاید هم احترام بزاریم و به زور تو سرم هم نزنیم برای اینکه بگیم ما بهتریم..با احترام و علاقه به تک تک شما عزیزان...💜کسی مخالف عقاید منه تا جایی بحث میکنم که احتراما حفظ بشه ممنونم🧡
2706