2726
منم خریدم هرچی دارم سرچ می کنم سایت فروشگاه آلمان پیدا کنم چیزی نیست... فک کنم ببرم با بوش عوضش کنم

دقيقا منم جاروبرقيشوخريدم بردم پس دادم برند متفرقه بود گارانتي و نمايندگي درستو حسابي هم نداشت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اتفاقا . شما فک کنم استفاده نکردین . استفاده کنین متوجه میشین جنسشو . من خریدم خداییش خوب بود . الان چند ساله دارم استفاده میکنم . راضیم . شاید مارکش معروف نیست ولی جنسش واقعا خوب بوده برام ...

2728

سلام من از امین حضور خریدم اتفاقا خیلی برنده معتبریه در مقایسه با جارو برقی های دیگ خیلی کامل تره و کاراییاش خیلی خوبه. به نظره من از یه جایی خرید کنید که همه مدلی داشته باشه و مقایسه کنه براتون که متوجه بشید جاروبرقیش چه تفاوتی داره با بقیه مارک ها

منم فک میکردم متفرقه اس ولی تحقیق کردم خیلی محصولات متنوعی داره توی بازارم زیاده محصولاتشون سایتشم من پیدا کردم معتبر بود. خودمم هم جاروبرقیشو خریدم هم آبمیوه گیریشو راضیم.

سلام من ابمیوه گیریش رو گرفتم خوب بود چند سال استفاده کردم . جاروش رو هم خریدم خیلی راضیم به نظرم اگ ...

سلام من ۳ساله ابمیوه گیریشو گرفتم اما هنوز نتونستم ازش استفاده کنم یعنی روشن نمیشه🥴😩😩😩