2726

دوستای گلم میشه بهترین مزون توی تهران بهم معرفی کنید برای دوخت مانتو.قیمتش هم عاقلانه باشه.در حد ۳۰۰تا ۵۰۰ 

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

بیا من برات بدوزم 😁

فقط تضمین نمیکنم اونی که تو میخوای دراد 😑😂😂

« فاشیسم از رگ گردن به ما نزدیکتر است »            کلیشه شده است. فاشیسم منطقِ حذفِ "دیگری" است. ما همگی در زندگی روزمره فاشیست هایی کوچکیم ، مگر اینکه خلافش را اثبات کنیم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اخه هرجا رفتم مانتو خیلی شیک و تک ندیدم.اگر هم بود هم جنس پارچه هم دوختش افتضاح بود

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
بیا من برات بدوزم 😁 فقط تضمین نمیکنم اونی که تو میخوای دراد 😑😂😂

عزیزم😁😁😁😁

اینستا ندارم.اخه نت خونم ضعیفه. ادرس مزون خیلی عالی رو اگه لطف کنید بدید 😗😗😗😗

عزیزم😁😁😁😁

میتونی یه طرح که دوست داری اون مدلی بدوزی برام بفرستی؟

من مزون انلاین دارم

خیلی مدلای مختلف مانتو میبینم

پیج فروش لباس دارم برای بانوان. http://Www.instagram.com/chico_shop2020
بهترين مزون توى تهران  قيمت عاقلانه ٣٠٠ تا ٥٠٠  دو خط بالا با هم سنخيت ندارن  مزون ...

بهترین مزون تو چه قیمتی مانتو میدوزن.خبر داری عزیزم؟

میتونی یه طرح که دوست داری اون مدلی بدوزی برام بفرستی؟ من مزون انلاین دارم خیلی مدلای مختلف مانتو ...

طرح های یا مدل در نظر ندارم.ولی میخوام خیلی شیک و مد روز باشه 

من یدونه میشناسم تو نسیم شهره...۲۰۰ میدوزه هر چی نشون بدی همونو تحویل میگیری

میشه ادرس کامل و اسم مزون رو بهم بدی گلم

میشه ادرس کامل و اسم مزون رو بهم بدی گلم

عزیزم خودم بهش یه لباس مجلسی دادم واسه دوختن که مثل مدل تحویلم داد..اگه بخوای یه تیکه از لباسمو میذارم ببینی..‌ولی کسای دیگه هم پیشش مانتو و لباس دوختن کارش حرف نداره..‌من ادرسشو دقیق نمیدونم یعنی چشمی میشناسم ولی شمارشو دارم خواستی میدم با خودش تو تل حرف بزن مدلتم نشون بده مطمئنم مثل همون تحویلت میده

زن ، زندگی ، آزادی مرد ، میهن ، آبادی 💙                                            
2706