2726
عنوان

کادو روز دختر اقامون+عکس😍

| مشاهده متن کامل بحث + 3128 بازدید | 107 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خانوما میگم تو سایت دیدم واسه خانومای متاهلم کادو خریدن شوهراشون امروز.بنظرتون ب شوهرم بگم چرا بهم ت ...

خخخخ باز هم صحبتا روت تاثير گذاشتن

اره بگو بهش با ملايمت تا دفعه بعد حواسش باشه

نه! به كفر من نترس، كافر نميشوم هرگز! چرا كه به نميدانم هاي خود ايمان دارم
ن بابا شاید باعث ناراحتی بشه بیخیال از چیزای دیگه لذت ببر 

چشششش.

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.

خوش به حالتون  من ۶ساله ازدواج کردم شوهراحمقم تا حالا یه شاخه گل برام نخریده .خدا ازش نگذره که حسرت تو دلم دارم

من  تونستم  در مدت ۴ماه   .۱۱کیلو کم کنم.           خواستن توانستن است 
خانوما میگم تو سایت دیدم واسه خانومای متاهلم کادو خریدن شوهراشون امروز.بنظرتون ب شوهرم بگم چرا بهم ت ...

حتما بگو یه دعوا هم راه بنداز

عزیزم بیخیاااال چرا انقدر زندگی سخت میکنیم خدایی مگه ما دختر شوهرمون هستیم؟اگه کسیم قراره تبریک بگه خونوادمونه نه شوهر

تو این اوضاع کنار بزاریم این مراسمای الکی

همراه با تاپیک بامداد خمار❤......گروه زرد....وزن اولیه ۱۰۳.۵😥.....وزن فعلی:۱۰۲.......هدف اول:۹۹...... وزن هدف ۸۵.....قد ۱۸۰....تاریخ شروع:۴ دی ماه
حتما بگو یه دعوا هم راه بنداز عزیزم بیخیاااال چرا انقدر زندگی سخت میکنیم خدایی مگه ما دختر شوهرمون ...

آخه دیدم خریدن گفتم نکنه شوهرم منو نمیخواد.ک حتی تبریک‌نگفته.اما خب الان باحرفاتون قانع شدم.سرم به سنگ خورد

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
عزیزم گل اخه چیه.نخرن بهتره.خراب میشه دیگه

حتی یه بار که می تونه بخره .یه شاخه که میتونه.حالم ازش بهم می خوره .هیچ مناسبتی واسم چیزی نمی خره

من  تونستم  در مدت ۴ماه   .۱۱کیلو کم کنم.           خواستن توانستن است 
2706