2733
2734

اگه پریودات نامنظمه  و لقاح دیر انحام شده باشه بله امکان داره

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من با قرص ال دی دقیقا سر 28روز پری میشم 

یعنی با وجود قرص فکر میکنی بارداری؟

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl
اخه قرصامو نصفه ول کردم 

امکانش هست که هورمونات به هم ریخته باشه.

امکان بارداری هم هست.

اگه پریود نشدی از رو ۱ هفته ی دیگه تکرار کن.

من خودم ۳ هفته بعد از تاخیر تستم مثبت شد البته من پریودام نامتظمه

2738
امکانش هست که هورمونات به هم ریخته باشه. امکان بارداری هم هست. اگه پریود نشدی از رو ۱ هفته ی دیگه ...

ی آمپولی هست میزنن که اگه باردار بودی جنین رو محکم میکنه اگر هم باردار نباشی پری میشی، اسمش رو یادم رفته 

ی آمپولی هست میزنن که اگه باردار بودی جنین رو محکم میکنه اگر هم باردار نباشی پری میشی، اسمش رو یادم ...

پروژسترون.

من اونم زدم ولی پریود نشدم چون باردار بودم

دوستان یه سوال؟

من هنوز توی دوران عقد هستم.بعدا که دیگه رفتیم توی خونه خودمون و رابطه برقرار کردیم من قرص جلوگیری رو هر شب یه دونه مصرف کنم؟ پس تکلیف پریود شدن چی میشه؟ یا اینکه هر ورق که ۲۱ عدد میشه رو استفاده کنم و تموم که شد یه هفته مهلت بدم تا پریود بشم؟ 

توی اون یک هفته چطوز جلوگیری کنیم؟

دوستان یه سوال؟ من هنوز توی دوران عقد هستم.بعدا که دیگه رفتیم توی خونه خودمون و رابطه برقرار کردیم ...

از روز اول. پری این قرص شروع میشه و21روز میخوری و زمانی که تموم شد قرص بعدی روی یک هفته بعد شروع میکنی، تو اون یک هفته هم میتونی رابطه داشته باشی مشکلی نیست اون قرص راه جلوگیری 

2706